reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Małamag... S....lowi dupy z nogi bym powyrywała.

oar8pg4njr6t44vs.png

Chyba nogi z dupy [emoji12] [emoji1]


74703e3ksg0ul1uj.png
 
Polusiowa ja biorę femibion Natal 1, tam jest 800 folianow, z czego 400 kwasu foliowego.

Na następna wizytę mam zbadać poziom wit D3 i jesli bedzie mało, to ginka mówiła, ze przerzucimy się na omega med optima forte, brałam to w pierwszej ciąży.
 
Dziewczyny aż boję się wchodzić tu na forum bo ostatnio nie za dobre wieści są :/ Sama zaczynam świrować czy wszystko ok. A II wizyta dopiero 10,11... Coś ostatnio Wroniasta i Madireiro sie nie odzywają...Oby wszystko bylo u nich ok. Witajcie nowe mamuśki
 
Mati bardzo mi przykro...

Malamag trzymaj sie, masz dla kogo zyc.

Zola u mnie tez codzinnie po wstaniu z lozna jest belt zolcia. Taka moja uroda chyba.

Maja to zalezy chyba od tego jak duzy jest krwiak i gdzie jest ulokowany. Jesli jest podkosmowkowy tak jak u Ciebie, to wg mojego rozumienia jest umiejscowiiony miedzy sciana macicy a dzidzia. Stad to ryzyko. Odpoczywaj, lez jak najwiecej. Dostalas leki?

Polusiowa ja aktualni biore 2x200 i raz 15 mg. Ostatnio sobie odpuscilam ten 15 mg i bralam tylko 2x po 200 ( w tabletkach Prevomit), ale podpytalam dzis gina i powiedzial zeby brac jeszcze to 15 mg.

Co do usg to maz byl na pierwszym ze mna. Chce tez aby byl teraz na kolejnym, bo moim zdaniem na nim najfajniej widac :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mati bardzo mi przykro...

Malamag trzymaj sie, masz dla kogo zyc.

Zola u mnie tez codzinnie po wstaniu z lozna jest belt zolcia. Taka moja uroda chyba.

Maja to zalezy chyba od tego jak duzy jest krwiak i gdzie jest ulokowany. Jesli jest podkosmowkowy tak jak u Ciebie, to wg mojego rozumienia jest umiejscowiiony miedzy sciana macicy a dzidzia. Stad to ryzyko. Odpoczywaj, lez jak najwiecej. Dostalas leki?

Polusiowa ja aktualni biore 2x200 i raz 15 mg. Ostatnio sobie odpuscilam ten 15 mg i bralam tylko 2x po 200 ( w tabletkach Prevomit), ale podpytalam dzis gina i powiedzial zeby brac jeszcze to 15 mg.

Co do usg to maz byl na pierwszym ze mna. Chce tez aby byl teraz na kolejnym, bo moim zdaniem na nim najfajniej widac :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie tak mi lekarz tłumaczył że miejsce ryzykowne. Dostałam rutinoskorbin, cyclonamine duphaston mam dalej brac i nospe doraźnie ale zapomniałam powiedzieć mojemu żeby kupił.
 
Dziewczyny słyszałyście o detektorach tętna płodu ja dzisiaj przeczytałam na jakimś blogu ceny są całkiem przystępne okolo 130 zł pytanie tylko czy w takiej wcześniej ciąży ten detektor jest w stanie wyłapać bijące serduszko normalnie są słuchawki do tego i można sobie słuchać podobno jest bezpieczny zapytam mojego lekarza przy następnej wizycie ale może któraś ma szybciej wizytę i będzie mogła zapytać ?


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
 
reklama
Dziewczyny słyszałyście o detektorach tętna płodu ja dzisiaj przeczytałam na jakimś blogu ceny są całkiem przystępne okolo 130 zł pytanie tylko czy w takiej wcześniej ciąży ten detektor jest w stanie wyłapać bijące serduszko normalnie są słuchawki do tego i można sobie słuchać podobno jest bezpieczny zapytam mojego lekarza przy następnej wizycie ale może któraś ma szybciej wizytę i będzie mogła zapytać ?


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
O kurde to coś dla nas! Ale podejrzewam że jeszcze nie na naszą ciążę, ciekawe...
 
Do góry