reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Aleks poprzednie cięcie nie jest wyznacznikiem, jeśli będziesz chciała i nie będzie przeciwskazań możesz próbować rodzić naturalnie. Ja tak właśnie planuję :)
 
reklama
Aleks czyli podobnie mamy, ja odkąd zachorowałam na niedoczynność tarczycy przytyłam bardzo dużo, schudłam kilkanaście kg, ale jeszcze drugie tyle powinnam, ciąża pokrzyżowała mi szyki ;) no, ale ten brzuch to sporawy się zrobił mocno

No mój aż tak duży nie jest, przez ubranie go aż tak nie widać. Ale jednak jak podwine bluzkę to jest. I na ciazowy on nie wygląda tylko jakbym sobie dobrze pojadla. Przytyć nie przytyłam, zaparć nie mam. Właściwie to mało jem bo mam ciągle mdłości i wymiotuje.
 
U mnie podobnie, rozumiem, że nie masz takiego dużego bo nie jesteś gruba, ale powiększył się - mój z widocznego tez się powiększył i w efekcie jest duży.
 
Ja właśnie chcę mieć druga cesarke a na czytałam się, że jeśli minęło więcej niż 2 lata to mona rodzic naturalnie. Strasznie się boje rodzic naturalnie bo pierwszy poród przezyłam strasznie. Przez 12 h rodziłam siłami natury, męczylam się strasznie. Polozne się uparly, że urodze naturalnie i tak mnie męczyly mimo braku rozwarcia. W końcu lekarz zadecydował o cesarce bo tętno dziecka zanikalo - okazało się ze córka się dusila, obwiazana była pepowina.
Teraz jakoś wolałabym mieć kolejna cesarke.
 
1477494033-1d1mld.jpeg
.
Siema ciocie[emoji16]

 
Rudziutka, kum , karola i polusiowa - ja wam nie pogratulowałam jeszcze ! Cieszę się , że z bobasami wszystko dobrze i czekam ma pozostałe dobre wiadomości [emoji4][emoji4]

 
Ostatnia edycja:
Polusiowa, gratuluję dużego dzidziusia [emoji173]
To chodzisz jednocześnie do lekarza na nfz i prywatnie? Ja właśnie też tak planuję, jak się okazało, że wszystkie badania też byłyby prywatne :/
A czy oni wiedzą o sobie, nie ma problemu z tym lekarzem z nfz? Obaj wpisują się do Twojej karty ciąży?

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Lekarka z nfz nie wie nic o prywatnych moich wizytach u ginekologa w innej miejscowosci. :D

uwo9dqk323h73wzt.png
 
reklama
Do góry