reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny z nadwagą i po cesarkach (są takie?) mam pytanie:
Brzuch nad blizną, ta fałda zrobiła mi się mocno wypukła, nie miałam płaskiego brzucha bo grubasek ze mnie, ale nie był taki duży. Nie jem prawie więc na bank nie przytyłam, czy to może być od powiększającej się macicy? Zaobserwowałyście coś podobnego?

Wiem, że w kolejnych ciążach brzuch może szybciej rosnąć bo mięśnie brzucha mogą słabiej trzymać, po cesarce tym bardziej te mięśnie mogą być słabsze, ale by taki efekt w 7 tygodniu? W I ciąży w 6 miesiącu brzuch miałam ledwo ciążowy...
Ja jestem po cc ale z blizną nigdy nic się nie działo, teraz też nic... szczerze mówiąc to praktycznie jej nie widać...

hchy3e3ksrymet2d.png
 
Kasia, ale nie o bliznę pytam, tylko o brzuch nad blizną. Ja nie mam płaskiego brzucha więc on mi się kończy taką fałdą nad blizną, a teraz ta fałda jest dużo większa i zastanawiam się czy to efekt ciązy czy co, bo na bank nie przytyłam w ostatnich 2óch tygodniach
 
Arya88 ja również mialam cesarke, 4 lata temu. Powiem Ci, że wagę trzymam taka jak przed ciążą a brzuch się powiększył, właśnie tuż nad blizna.
Nie wiem czemu bo jetem dopiero w 6 tyg. Może faktycznie przez powiększająca się macice.
 
A jeśli chodzi o bliznę to tez jej prawie nie widać i tez nigdy nic mi się z nią nie działo.

Zastanawia mnie tylko to czy jeśli pierwsza ciaza zakończona była cc to czy druga tez Będzie? ?
 
Kum ale juz masz dużego czlowieka w sobie :) gratuluje udanej wizyty

Ja w pierwszej ciąży ruchy poczułam 18t1d, ale to były już takie ruchy, ze wiedzialam, ze to synek a nie jelita ;)
 
Aleks czyli podobnie mamy, ja odkąd zachorowałam na niedoczynność tarczycy przytyłam bardzo dużo, schudłam kilkanaście kg, ale jeszcze drugie tyle powinnam, ciąża pokrzyżowała mi szyki ;) no, ale ten brzuch to sporawy się zrobił mocno
 
reklama
Do góry