reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziękuje dziewczyny, jestem taka szczęśliwa , że na razie wszystko jest ok ! 1,24 , dziś wyszedł o 4 dni młodszy niż termin OM .

 
reklama
Dziękuje dziewczyny, jestem taka szczęśliwa , że na razie wszystko jest ok ! 1,24 , dziś wyszedł o 4 dni młodszy niż termin OM .

A kiedy kochana mialas OM?

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Hejka! Gratuluję wszystkim serduszek małych dzidziolków i w ogóle super że jest ok
Dziewczyny a jak chodzicie prywatnie i na nfz to kto wystawia zwolnienie lekarskie i co mówicie? Ja muszę jakiś plan ułożyć bo jutro muszę umówić się do gina na nfz bo na to skierowanie mi nie zrobią kolposkopii na nfz a łączny jej koszt to ok 400zł normalnie tak się zdenerwowałam że się poryczałam. I weź się tu człowieku lecz chciałam żeby było taniej, wykupiłam cały pakiet ale nie im jeszcze mało. Teraz zastanawiam się czy nie prowadzić ciąży i tu i tu.
 
Hejka! Gratuluję wszystkim serduszek małych dzidziolków i w ogóle super że jest ok
Dziewczyny a jak chodzicie prywatnie i na nfz to kto wystawia zwolnienie lekarskie i co mówicie? Ja muszę jakiś plan ułożyć bo jutro muszę umówić się do gina na nfz bo na to skierowanie mi nie zrobią kolposkopii na nfz a łączny jej koszt to ok 400zł normalnie tak się zdenerwowałam że się poryczałam. I weź się tu człowieku lecz chciałam żeby było taniej, wykupiłam cały pakiet ale nie im jeszcze mało. Teraz zastanawiam się czy nie prowadzić ciąży i tu i tu.
Musisz się przejść na NFZ , bo cena kosmiczna[emoji52]

 
U mnie wiele lekarzy na NFZ przyjmuje od reki , rano trzeba być się zarejestrować. Np. E przychodni przyszpitalnej . Najlepiej poszukać opinni w internecie.

 
reklama
U mnie wiele lekarzy na NFZ przyjmuje od reki , rano trzeba być się zarejestrować. Np. E przychodni przyszpitalnej . Najlepiej poszukać opinni w internecie.

Właśnie mało jest miejsc gdzie wykonują to badanie. W invikcie mają jeden wolny termin na koniec listopada a w innym miejscu kazali mi dzwonić w listopadzie się dowiadywać. Zapisałabym się do invicty żeby już mieć termin zaklepany ale teraz nie mam skierowania. Jutro się dowiem ile poczekam na gina z nfz
 
Do góry