reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ale się wkurzylam naczekalam się jak głupia na ktg. Po czym poszłam do lekarza z wynikiem a ta głupia baba do mnie ze ona bierze ksero i dziękuję. A jak chce się coś dowiedzieć to mogę na oddziale zostać. A tak to mam sobie iść do swojego lekarza.
Gdyby było coś nie tak to by Cię nie wypuściła ;) ta konsultacja lekarska to jak jakiś wielki zaszczyt :D

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Ja zabieg mialam w 11 tyg. I lekarz mówił że dla mojego bezpieczeństwa musze,miec zrobiony. Jak poronilam w 6 czy 7 tyg. To dali mi jakies czopki i sama sie oczyszczalam bez zabiegu.bo przy wczesnej ciąży tak można ,ale pozniej to juz ryzyko że cos zostanie.

5djylbetecfse5n6.png
Ja tez wlasnie przy tych czop kach krwawilam i.pozniej zabieg. A na wizycie kontrolnej juz z wynikiem histopatologicznym moja gin (bo zabieg robil mi inny lekarz)mówiła mi ze nie był zabieg konieczny bo sama bym się oczyscila. A tak przy zabiegu istnieje ryzyko powstania zrostów.

 
Okej, jestem już po badaniu. Lekarka chciała w celu weryfikacji terminu zobaczyc wszystkie usg od początku do 13tyg i jak zobaczyła, ze robił je dr Zdun to powiedZiała, ze w kompetencje tego lekarza się nie wchodzi ;) zatem 6.06 jest moim prawidłowym terminem :D mam zrobić pod koniec przyszłego tyg ktg i jeśli do 4.06 nie urodze sama to 5.06 mam się rano stawić w celu przyjęcia na patologie (ale to dzień przed terminem dlatego, ze to nadciśnienie mam)
Jestem zadowolona choć nie chce mi się jeszcze tydzień turlac.
Aha i jeśli starszymi Was od początku klockami to jeszcze nie wszystko stracone bo u mnie młody dziś 38+4 według usg waży +/- 2900 g :) a wcześniej mówili, ze do 4 dobije ;)
 
Muszę się nauczyć od Ciebie podejścia, będę sobie przytaczac cytaty w zależności od sytuacji [emoji16] powaga

7v8rikgno1ck7egs.png
No w nosie z tym- serio. Jak bylam na ip na karowej to mi usg dowcipne robili przy odslonietej zaluzji a w pokoju obok dwie pacjentki, pani doktor i 3 polozne.
Nie ma co sie wstydzic. Wstyd to krasc jak moja mama mowi ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Lekarz powiedział że na pewno dzisiaj urodze, nie wie o której ale na pewno dzisiaj :) w sumie to sobie Stoje przy łóżku bo tak mnie mniej boli. Trafiłam na fajna położna i nie jest tak źle. Ale momentami ból nie do zniesienia :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj się! Jesteś niesamowita i tak, że tyle piszesz :)

Dlatego noszę sandały [emoji23]

Zrobilam mini zapas:D ale dwa juz zjedzone wiec na dlugo nie starczy :p
U mnie dzisiaj zapowiada sie dosc leniwa sobota :D mam tylko plan zrobic golabki, mieszkanie posprzatane a wieczorem przychodza znajomi :)
1495881683-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mam nadzieje, że to zapas na 2 dni [emoji39][emoji23]

A co obchodu i wstydu, myślę, że jak ktoś jeszcze planuje go mieć to polecam zostawić przed szpitalem, bo faktycznie on tam w niczym nie pomoże. Ale chyba w większości się zgadzamy [emoji6]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Nie wiem czy coś się po 2 latach zmieniło, ale przedtem w moim szpitalu na jakieś badania czy kontrolę brali do osobnego pokoju. A praktykantów na szczęście nie widziałam . W planie porodu zaznaczyłam teraz że ich nie chce ,ale wiadomo życie swoje zweryfikuje

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
Do góry