reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Mi tydzień temu powiedziała wagę 3200-3500 to na ile ja mam się nastawiac[emoji15] [emoji15] [emoji15] modlę się by Emilka juz tak nie tyla
No to szykuje Ci się klocuszek :) duża już waga,ale wiesz zawsze może być błąd USG ,może być długa lub będzie chciała wyjść wcześniej :)

Co ty matka! Rozala jest na diecie truskawkowej ona dba o linię :):)::)
Dzieci właśnie tyją po owockach :)

Zając jeślli magnez Ci nie pomaga to aplikuj potas. Może masz niedobór potasu a nie magnezu bo chociaż czułabyś ulgę po nim.

Mój bobas robi mi na złość. Mam przyzwolenie rodzić a on sobie poszedł do góry czaicie. Całą ciążę siedział mi nisko a teraz sobie poszedł wyżej,no nie moge normalnie.
A wczoraj tatuś Błażejka przekonał się jakiego agenta mam w brzuchu. Zaczajcie,że już chyba ze 100 razy próbowałam nagrać jak mały szaleje w brzuchu.Wystarczy,że włączyłam nagrywanie i zero ruchów,nic.Odłożyłam telefon i dalej szaleństwo,telefon w górę i cisza. Raz próbowałam go przechytrzyć laptopem i co? i kapnął się i cisza. No co to za dziecko będzie? Wczoraj właśnie mąż próbował Go nagrać i nie udało Mu się :D a dziwił się czemu nie nagrałam Go przez całą ciążę :D
 
No to szykuje Ci się klocuszek :) duża już waga,ale wiesz zawsze może być błąd USG ,może być długa lub będzie chciała wyjść wcześniej :)


Dzieci właśnie tyją po owockach :)

Zając jeślli magnez Ci nie pomaga to aplikuj potas. Może masz niedobór potasu a nie magnezu bo chociaż czułabyś ulgę po nim.

Mój bobas robi mi na złość. Mam przyzwolenie rodzić a on sobie poszedł do góry czaicie. Całą ciążę siedział mi nisko a teraz sobie poszedł wyżej,no nie moge normalnie.
A wczoraj tatuś Błażejka przekonał się jakiego agenta mam w brzuchu. Zaczajcie,że już chyba ze 100 razy próbowałam nagrać jak mały szaleje w brzuchu.Wystarczy,że włączyłam nagrywanie i zero ruchów,nic.Odłożyłam telefon i dalej szaleństwo,telefon w górę i cisza. Raz próbowałam go przechytrzyć laptopem i co? i kapnął się i cisza. No co to za dziecko będzie? Wczoraj właśnie mąż próbował Go nagrać i nie udało Mu się :D a dziwił się czemu nie nagrałam Go przez całą ciążę :D
Właśnie na to liczę. Na błąd w pomiarze [emoji16] mam 8 dni do porodu wiec raczej AZ bardzo jej się wyjść nie chce

 
Ja ja skręciłam noge w kostce [emoji22][emoji22][emoji36][emoji24] źle stanelam i noga mi poleciala [emoji36] odrazu mi strasznie spuchal. Sama w domu jak zawsze :/ co prawda nie boli bo.i autem wrocilam do domu ,ale niewiem jak bedzie jak mi.nerwy puszcza [emoji24] ktomi dziecko odbierze z przedszkola......[emoji24][emoji36]

5djylbetecfse5n6.png
 
Ja po ktg.. Brak skurczy jakichkolwiek pomimo że brzuch twardy cały czas! :D jak skończę 38 tydzień to mogę iść na oddział żeby mi ten pessar ściągnij.. Nie uszczęśliwily mnie te wiadomości jakoś.. :D
 
Tym usg to nie ma co sie kierować.To są tylko dane szacunkowe.Ja juz pisałam ze sprzęt mojego ginekologa prowadzącego zawsze zawyżał wymiary w stosunku do prenatalnych na b.dobrym sprzęcie o ok 300g.Na ostatnim usg mój gin mi podał wagę 3600g a to był 36+1dzień i powiedzial ze córcia bedzie duza a na przedostatnim mówil ze będzie średniakiem...W życiu nie uwierzę że w 36tyg. tyle by miała.Obstawiam ze bedzie max 3300-3400g.Zobaczymy juz za 11 dni:)
 
Efta ide dzis do lekarza zobaczymy co powie. Moze faktycznie potas z magnezem a nie sam magnez...
Tyja po owocach...o nie musze szynko zjesc te truskawki ! ;)
Motylku i co Tu reraz zrobisz :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Efta ide dzis do lekarza zobaczymy co powie. Moze faktycznie potas z magnezem a nie sam magnez...
Tyja po owocach...o nie musze szynko zjesc te truskawki ! ;)
Motylku i co Tu reraz zrobisz :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Zajączku ja pytałam o to mojego gina bo mam to samo dretwienie i powiedział ze niektóre kobiety tak mają.To jest jakiś zespól cieśni nadgarstka.Mija po porodzie wiec nie zostaje nic tylko czekać;)
 
reklama
Do góry