reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja wam powiem, że trochę się cieszę, że nie mam dzieci jeszcze. Jak pomyślę, że teraz musiałabym się zajmować pierwszym to nie wiem czy bym dała radę. Podziwiam was, które mają małe dzieci i do tego mdłości itp. Ciężko musi być to wszystko ogarnąć.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
No, powiem szczerze, ze jest masakra. Na szczescie moja mam nas nieraz odwiedza, maz ok 16 jest juz w domu wiec jakos ciagniemy. Ale lekko nie jest, ja na belta do łazienki i miedzy bełtami lece sprawdzic co maly robi, bo boje sie, ze cos wycuduje. Jak sie daje to zamykam sie w lazience z nim.



Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Suelen bedzie dobrze :* trzymam kciuki

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Suelen nie stresuj sie bo nie pomoze! Lez i juz.

Ja mam male dziecko. Lekko nie jest ale wspolczuc nie ma co. Ja sie ciesze, maluchy beda sie razem bawic. Wczesniej bym zaszla w ciaze gdyby nie problemy zdrowotne. Choc wtedy dopiero bylby hardcore :)

Ja jutro mam wizyte. Czuje i widze ze macica rosnie. Ale i tak sie martwie.
Staram sie nie. Ale mysl pozostaje.

Jutro na wizycie chyba z 5 osob nie? Stracilam rachube i prosze wybaczcie ale ciezko mi spamietac nicki. Mam pamiec twarzy, imion gorzej.



p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
To tak jak ja :) nigdy nie pamietałam
Jutro posypią się informacje cooo sie dzieje a za 5 miesięcy co tam siedzi :D
 
Zola nie ma co się cieszyć :p też cie czeka kolejna ciąża z potomstwem u spódnicy. Ale praca żłobek przedszkole szkoła świetnie odrywają od problemów ciążowych ;) głowa zajmuje się czymś innym, mniej czasu na myślenie, trzeba działać :)
Ja zdecydowanie pierwszą ciążę za bardzo celebrowałam. Doszłam do przekonania, że to najważniejsza rzecz na świecie i nic więcej nie powinno mnie interesować, i innych też!
A to wcale nie tak. To piękny i wymarzony stan ale świat wokół dalej się kręci :)

Ja mam wizytę dopiero 2.11. A jeszcze nie robiłam tej pierwszej.serii badań.
A od soboty boli mnie gardło i ogólne takie osłabienie przeziębienie. Osluchowo czysto, wiec trzeba przeczekać.
Nie wiem czy takie przeziębienie może mieć wpływ na wyniki? Np morfologie???
W zasadzie to ostatni.moment żeby na 2.11 zdarzyć z wynikami.



Suelen pozytywnych wieści na wizycie.
 
Zola nie ma co się cieszyć[emoji14]też cie czeka kolejna ciąża z potomstwem u spódnicy. Ale praca żłobek przedszkole szkoła świetnie odrywają od problemów ciążowych ;) głowa zajmuje się czymś innym, mniej czasu na myślenie, trzeba działać :)
Ja zdecydowanie pierwszą ciążę za bardzo celebrowałam. Doszłam do przekonania, że to najważniejsza rzecz na świecie i nic więcej nie powinno mnie interesować, i innych też!
A to wcale nie tak. To piękny i wymarzony stan ale świat wokół dalej się kręci :)

Ja mam wizytę dopiero 2.11. A jeszcze nie robiłam tej pierwszej.serii badań.
A od soboty boli mnie gardło i ogólne takie osłabienie przeziębienie. Osluchowo czysto, wiec trzeba przeczekać.
Nie wiem czy takie przeziębienie może mieć wpływ na wyniki? Np morfologie???
W zasadzie to ostatni.moment żeby na 2.11 zdarzyć z wynikami.



Suelen pozytywnych wieści na wizycie.
Niestety może mieć , córka zawsze ma gorsze wyniki przy infekcji. Potem wracają do normy. Mam pediatrę bardzo dobrego, zawsze przy chorobie robi nam wyniki i CRP .

 
reklama
Ja musze jeść cokolwiek srednio co 2 godziny bo inaczej burczy mi w brzuchu jakbym ze trzy dni nie jadła...
Współczuje samopoczucia[emoji19]
A w jakim wieku jest Twoj Synek?

Ja tez znalazlam cwiczenia dla ciezarnych i zamierzam je robic jak tylko gin w piatek powie mi, ze jest wszystko ok.
Jak narazie dużo spacerujemy z Corka i po takim spacerze czuje sie super...

Ech...ja Jestem w domu z Corka i ostatnio nasz dzien zaczyna sie prawie w poludnie...Ale juz mnie to męczy...

Współczuje...[emoji20]

Super!!!!! Gratulacje i dużo zdrowka dla Was oboje[emoji9][emoji9][emoji9]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja pierwsza ciąża tak wyglądała, czasem w ogóle piżamy nie zdejmowałam [emoji23][emoji23][emoji23]

hchy3e3k5r6l958x.png
 
Do góry