reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jestem po wizycie. Krasnoludek ma prawie 8mm i pięknie bije mu serduszko. Wg USG pomiaru wychodzi 6t5d i tak też dokładnie dzisiaj jestem wg om :) ale jestem szczesliwa ♡
Super wiadomości! Gratulacje!




wniduay3s76h08au.png
 
reklama
chyba większość ma stresa przed wizytą, ja mam mega...jutro o 10:30 idę sama :( zobaczymy co powiedzą, choć według suwaczka to 5 tydz i 4 dni, może nic nie będzie widać
 
Suelen nie stresuj sie bo nie pomoze! Lez i juz.

Ja mam male dziecko. Lekko nie jest ale wspolczuc nie ma co. Ja sie ciesze, maluchy beda sie razem bawic. Wczesniej bym zaszla w ciaze gdyby nie problemy zdrowotne. Choc wtedy dopiero bylby hardcore :)

Ja jutro mam wizyte. Czuje i widze ze macica rosnie. Ale i tak sie martwie.
Staram sie nie. Ale mysl pozostaje.

Jutro na wizycie chyba z 5 osob nie? Stracilam rachube i prosze wybaczcie ale ciezko mi spamietac nicki. Mam pamiec twarzy, imion gorzej.



p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Kochane, ciężko za Wami nadążyć :) jak odczytuję do końca to już muszę coś robić z synem, albo w pracy...
dołączam do grupy z jutrzejsza wizyta:happy2:
mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. Z moich obliczeń wychodzi 6t5d więc chyba jest szansą na serducho
 
reklama
Do góry