reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja też kawy nie piję, ale ja nie byłam nigdy nie piłam jej za wiele, piłam dla towarzystwa jedną czasem dwie na tydzień :)

Ciekawe czy anabela jeszcze do nas zajrzy, mam nadzieje ze nic jej sie nie stało... na nic nie narzekała i każdego dnia sie udzielała a nagle jak kamień o wodę przepadła tuż przed wizytą :(
 
reklama
Ciężki dzien za mną. Niby do pracy nie szlam ale mialam prace w domu i tak lomiedzy zaprowadzeniem dziecka do przedszkola i odebraniem.zaprowadzeniem dziecka na zajecia i odebraniem.obiadek i zakupami..moze mualam z 30 min dla siebie :/ jestem tak padnieta se szok. A najgorsze w pracy przede mną...mjak ja " lubie" takie okresy w pracy :/

Dziewczyny jak u was z kawa? Pijecie kawe?




wniduay3s76h08au.png
Jak mam ochotę to pije, w pierwszej ciąży też tak miałam. Tyle, ze mam ekspres, który mieli ziarna, innej bym nie ryzykowala
 
Ciężki dzien za mną. Niby do pracy nie szlam ale mialam prace w domu i tak lomiedzy zaprowadzeniem dziecka do przedszkola i odebraniem.zaprowadzeniem dziecka na zajecia i odebraniem.obiadek i zakupami..moze mualam z 30 min dla siebie :/ jestem tak padnieta se szok. A najgorsze w pracy przede mną...mjak ja " lubie" takie okresy w pracy :/

Dziewczyny jak u was z kawa? Pijecie kawe?




wniduay3s76h08au.png
Ja też nie piję kawy, jakoś się nie nauczyłam [emoji12] Czasem cappuccino wypiję...

hchy3e3k5r6l958x.png
 
Ja ostatnio lekko plamilam na brązowo zadzwoniłam do szpitala powiedzieli mi ze jeżeli to nie jest krew a brązowe plamienia bez skrzepów czy czegoś takiego to mam się nie martwić tylko się obserwowac założyć wkładkę może to być jakiś krwiaczek zabronili tylko współżyć to samo wyczytałam wtedy w internecie . Spokojnie stres tu w niczym nie pomoże . Ja jestem od wczoraj na zwolnieniu jestem wrakiem człowieka mam mdłości wymiotuje zawsze Wieczorem dzisiaj boli mnie jeszcze głowa strasznie


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
 
Hejka a ja dzisiaj tyle porobilam wieczorem w domu ze szok. Nie wiem czyja to zasługa tabletki, jedzenia czy poszłam z pędem ale od razu lepiej się poczułam. Może już będzie jakaś poprawa.
 
Ja pije mleczna kawę za przyzwoleniem lekarza :) w pierwszej ciąży odstawiłam z dnia na dzień dla maluszka,a ze ogólnie mam niskie ciśnienie to niemal mdlałam. Gin stwierdził, ze nie picie bardziej mi szkodzi ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj wypiłam rozpuszczalna z mlekiem. Ogólnie to ja zawsze dużo piłam czarnej sypanej kawy i w dwóch poprzednich ciążach piłam porostu jedną słabsza. Nawet tydzień przed porodem na patologii. A teraz umarlabym jakbym wypila całą zwykłą. Widać organizm sam wybiera co dla niego dobre ;)
 
reklama
Kawy nie pije, przed ciążą też mi nie smakowała ;) Wcześniej, podczas pierwszej ciąży, która smutno się zakończyła :( gin zwróciła uwagę, żeby pić słabą herbatę.

Napisane na INSIGNIA 5 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry