reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja wam powiem, że trochę się cieszę, że nie mam dzieci jeszcze. Jak pomyślę, że teraz musiałabym się zajmować pierwszym to nie wiem czy bym dała radę. Podziwiam was, które mają małe dzieci i do tego mdłości itp. Ciężko musi być to wszystko ogarnąć.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja sie martwie o Anabele...wczoraj wieczorem miala wizyte i do teraz sie nie odezwala :-(

uwo9dqk323h73wzt.png
Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja i zaraz wróci do nas.
 
Ja wam powiem, że trochę się cieszę, że nie mam dzieci jeszcze. Jak pomyślę, że teraz musiałabym się zajmować pierwszym to nie wiem czy bym dała radę. Podziwiam was, które mają małe dzieci i do tego mdłości itp. Ciężko musi być to wszystko ogarnąć.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na szczęście mam już dużą córkę , która sam się sobą zajmuje a czasem nawet mi pomaga. Również wspólczuje tym mamom z miejszymi dziećmi.

 
Jestem przerazona. Dzis dostalam plamie, tak jakby sluz ciemno brazowy. Na 20 umowilam sie juz na wizyte. Strasznie sie stresuje :(



Trzymaj się [emoji4]jak brązowy to powinno być ok . To może być tak zwane oczyszczanie macicy. Ważne ze to nie żywa krew. Daj znać oczywiście zaraz po wizycie

 
Jestem przerazona. Dzis dostalam plamie, tak jakby sluz ciemno brazowy. Na 20 umowilam sie juz na wizyte. Strasznie sie stresuje :(




a czy teraz normalnie miałabyś okres? Czasami w pierwszych tyg. ciąży zdarzają się takie plamienia w czasie gdy normalnie wystąpiłaby miesiączka. Trzymam kciuki by było wszystko dobrze!


74703e3ksg0ul1uj.png
 
Moja koleżanka miała niedawno krwawienie w 11 tyg. takie żywą krwią, praktycznie była pewna, że poroniła - a maluszek cały i zdrowy.

Suelen trzymaj się


74703e3ksg0ul1uj.png
 
Suelen powoli uspokoj się. Nie powinno być źle a Twoje nerwy mają bardzo duży wpływ na maluszka. Połóż się proszę jeśli możesz i spróbuj kimnąć

 
reklama
Do góry