reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jak sie ruszala przed ciaza mozna kontynuowac w ciazy. Rzy basenie polecam zaczac brac probiotyki wtedy zapobiegnie sie infekcji.
Ja nie mpglam ejzdzic na rpwerze ale.mozna. jedyny problem to upadki..

Mialam ochote na chleb. Ten co upiekla wyszedl slabo. Kupilam dzis dobrej jakosci i mi nie dobrze... Masakra.
Albo zjadlam zs duzo...

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
reklama
Ja z kolei nie mam na nic ochoty... burczy w brzuchu, a jeść nie chcę bo mnie mdli... leżę dzisiaj cały dzień, zatoki chore, mdłości, masakra :/ synek kochany wyrozumiały jest :)


74703e3ksg0ul1uj.png
 
Witam nową forumowiczkę. Dziewczyna a tak z innej beczki. Co jezeli chodzi o aktywnosc fizyczna czyli bieganie, silownia itp. Podobno aktywnosc jest wskazana oczywiscie w ramach rozsadku ale chcialam zapytac o wasze doswiadczenia. Przed zajesciem w ciaze regularnie biegalam i cwiczylam i chce kontynuowac jezeli nadal sie bede dobrze czula oczywiscie z mniejszym obciazeniem i bez cwiczen na brzuch. Slyszalam rowniez ze basen jest super ale dopiero od 2 trymestru w zwiazku z mozliwoscia zlapania jakiego choróbska na basenie.
Ja tez bylam bardzo aktywna... Cwiczylam 6×tydz plus bieganie... Kupilam nawet płytkę dla kobiet w ciazy i odpalilam raz zeby zobaczyc co to za cwiczenia i nawet fajne ale czekam na zielone swiatlo od lekarza :) zamierzam cwiczyc 3 moze 4 razy w tygodniu :)

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Ja na szczęście 2 dni na l4 wyprosiłam, ale nie wiem jak to będzie dalej- już mam zakwasy na brzuchu od wymiotów [emoji37][emoji37]

 
reklama
Do góry