reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja mam 30stke ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Ale ten czas leci... Ciagle nie moge uwierzyc, ze niedlugo zamieszka z nami Kornelka, ktora bedzie zdana tylko na nas i zrobi najwspanialsza rewolucje w naszym uporzadkowanym zyciu...juz sie nie mozemy doczekac [emoji5]

 
reklama
Dziewczyny któraś miała opryszczkę w ciąży i lekarz o tym wie ? Bo ja od wtorku zaczynam akcję HEVIRAN do 6 czerwca na pewno 5 x 1 tabletka normalnie koszmar w połączeniu z tabl od nadciśnienia nic innego nie będę robić tylko tabletki wcinać
 
Dziewczyny któraś miała opryszczkę w ciąży i lekarz o tym wie ? Bo ja od wtorku zaczynam akcję HEVIRAN do 6 czerwca na pewno 5 x 1 tabletka normalnie koszmar w połączeniu z tabl od nadciśnienia nic innego nie będę robić tylko tabletki wcinać
Mialam taka kuracje przed ciaza. W ciazy wyskoczyla mi opryszczka po raz enty w zyciu. Konsultowalam z gin. i kazala smarowac zowiraxem lub naklejac plasterki. Mowila, ze skoro to nie pierwszy raz w zyciu to mam sie nie przejmowac.

 
Dziewczyny któraś miała opryszczkę w ciąży i lekarz o tym wie ? Bo ja od wtorku zaczynam akcję HEVIRAN do 6 czerwca na pewno 5 x 1 tabletka normalnie koszmar w połączeniu z tabl od nadciśnienia nic innego nie będę robić tylko tabletki wcinać

Ja miałam. Trzy razy [emoji17]
Przeszłam za pierwszym razem (za pierwszym razem w ciazy bo opryszczki mam od "zawsze") kuracje heviranem 5x1 14 dni, przy kolejnych 3x1 7 dni. Lekarz nic nie mowil o tym że trzeba powtórzyć przed porodem, ale zapytam jutro na wizycie.
Mnie tez przerazaly leki, ale opryszczka dla małych dzieci (tych w brzuchu i poza nim) jest bardzo niebezpieczna.....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam z opryszczką na wizycie ale chyba nie zauważył myslicie że powinnam o tym przypomnieć?

Sent from my E2303 using Forum BabyBoom mobile app

Zauważyłam że niektórzy ginekolodzy uważają że opryszczka w ciazy nie jest groźna (lek który prowadził moja pierwsza ciaze). Ten do którego teraz chodzę twierdzi że jest bardzo groźna i ma złe doświadczenia z pacjentkami ktore miały opryszczkę w ciazy. Ja wole chuchać na zimne wiec stosuje sie do jego zaleceń.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze a ja juz do cc nie dowiem sie co z córeczką i jaka waga. Poza tym jestem rozdarta miedzy uczuciem radości i strachu.Juz niedlugo zaczniemy nowy etap w zyciu nasze zycie juz nigdy nie bedzie takie samo..Najlepsze jest to ze znajomi ktorzy mieli dzieci chwalili jak to jest cudownie a teraz przed porodem zaczynają straszyć prawdą..jaki to hardcore.
Do tej pory los był łaskawy i ciaza przebiegala bez komplikacji..Oby córeczka okazała się spokojnym dzieckiem:)
 
reklama
Kurcze a ja juz do cc nie dowiem sie co z córeczką i jaka waga. Poza tym jestem rozdarta miedzy uczuciem radości i strachu.Juz niedlugo zaczniemy nowy etap w zyciu nasze zycie juz nigdy nie bedzie takie samo..Najlepsze jest to ze znajomi ktorzy mieli dzieci chwalili jak to jest cudownie a teraz przed porodem zaczynają straszyć prawdą..jaki to hardcore.
Do tej pory los był łaskawy i ciaza przebiegala bez komplikacji..Oby córeczka okazała się spokojnym dzieckiem:)

Bo dzieci są cudowne i wspaniałe! Nic i nikt nie daje tyle radości co one, naprawdę.
Tyle tylko, że to do końca nie jest taka sielana, że wszystko super i układa się tak jak sobie zaplanowałaś. Wydaje mi się że ludzie którzy mają dzieci rozmawiając z euforycznie nastawioną przyszłą mamą, tryskającą optymizmem, planami itd myślą sobie "mhmmmm, jeszcze zobaczysz", niektórzy tylko nie potrafią ugryźć się w język i od razu opowiadają o tych nieprzespanych nocach, kolkach, buntach i planach które zweryfikowało ich dziecko. Nie wiem tylko po co to mówią?
Wiec nie trać tej radości i pozytywnego nastawienia, twoje życie naprawdę będzie piękniejsze a dzięki temu dobremu podejściu lepiej się zorganizujesz i odnajdziesz w roli matki! Bo pozytywne myślenie to połowa sukcesu [emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry