reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hmm, a jakie to uczucie tej duszności macie?
Bo myślałam że to może coś mi zostało po przeziebienu, a może to jednak ciążowy objaw.
Czasem szczególnie wieczorem czuję jakbym była w zadymionym pomieszczeniu i wdychala dym.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
U mnie to bardziej takie pogodowe... chyba bedzie burza

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Oj mi też duszno dziś strasznie. Ja właśnie zaczynam 39 tydz. Trochę to przerażające czuje ze czas mi sie kończy. I faktycznie mam coraz mniej siły i szybciej się mecze. A jak tylko kawałek przejdę to od razu skurcz. Ciekawe kiedy ten mój dzidzuch zechce wyjść :)

Coś czuję, że jak się zaczniemy sypać to jedna po drugiej ;)
A do pełni niecałe 3 tygodnie!


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Ja właśnie wróciłam z mężem ze spaceru i już bliżej domu to się człapałam bo tak mnie krocze boli i brzuch twardnieje, tyle że u mnie to dopiero 35 tc idzie i obejrzałam płytę z naszego wesela z poprzedniego roku a potem zdjęcia z tej 18stki (tydzień temu) i wiecie co ja naprawdę zrobiłam się wieloryb :p
 
Dziewczyny a macie moze mdłości ? Ja to dzisiaj od rana mam takie mdlosci jak w pierwszym trymestrze. Do tego dzisiaj maly jak mial czkawke to nie czulam jej jak zwykle w dole brzucha tylko tak jakby w pochwie centralnie a wcześniej takie klucia mialam dosyc mocne

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Dziewczyny a macie moze mdłości ? Ja to dzisiaj od rana mam takie mdlosci jak w pierwszym trymestrze. Do tego dzisiaj maly jak mial czkawke to nie czulam jej jak zwykle w dole brzucha tylko tak jakby w pochwie centralnie a wcześniej takie klucia mialam dosyc mocne

f2w3rjjg28c3of9g.png

Ja mam czasami mdlosci ,ale bardzo sporadycznie i tylko rano ,jakies 3 tyg temu wymiotowalam prawie przez tydzien i ustalo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobacze jak bedzie jutro w takim razie bo dzisiaj co zjem to mam ochote zaraz zwrocic a pozniej zostaja mdłości

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Ja mam po prostu takie uczucie jakby mi powietrza brakowala. Tak jakbym nie miała czym oddychać. Mdłości mam czasami od jakiś 2 tyg. Ja to już po prostu mam takie wrażenie że jestem.na końcówce ledwo chodzę i szybko się męczę. Jeszcze teściowa mi dziś powiedziała ze jestem na twarzy zmieniona i ona daje mi maksymalnie tydzień. Zobaczymy we wtorek mam ktg.
Dziewczyny bawiące się na komuniach i weselach podziwiam Was ja już bym nie dała rady. No może bym jedynie trochę zjadła ruch imprezowych pyszności siedząc przy stole w domowych japonkach :p:p
 
reklama
Ja to bym nawet nie wysiedziała, od siedzenia też mnie każda kosteczka na dole boli [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry