reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny a macie moze mdłości ? Ja to dzisiaj od rana mam takie mdlosci jak w pierwszym trymestrze. Do tego dzisiaj maly jak mial czkawke to nie czulam jej jak zwykle w dole brzucha tylko tak jakby w pochwie centralnie a wcześniej takie klucia mialam dosyc mocne

f2w3rjjg28c3of9g.png

Ja też czkawkę czuję w pochwie... pulsuje mi wtedy prawie jak po orgazmie ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Ja już też jestem słabiutka - sapie, dysze, ledwo wstaje, jak wstanę to nim mój chód przypomina ludzki to jest jakis pokraczny sposób przemieszczania się - spojenie boli, plecy bolą... Nosz jak kaleka :/ stopy puchną, zresztą buzia już też, oczy podkrążone, sił na cokolwiek brak - każdy kto mnie nie widział długo mowi "o, już końcówka" - a ja mam miesiąc do terminu jeszcze [emoji33]
Za te 4 tygodnie to chyba mąż mnie będzie toczył na wizytę [emoji85]
Brzuch mam jak kamień od wczoraj - aaaaaa nic tylko marudzę [emoji33]




74703e3kkwoaumma.png
 
Ja już też jestem słabiutka - sapie, dysze, ledwo wstaje, jak wstanę to nim mój chód przypomina ludzki to jest jakis pokraczny sposób przemieszczania się - spojenie boli, plecy bolą... Nosz jak kaleka :/ stopy puchną, zresztą buzia już też, oczy podkrążone, sił na cokolwiek brak - każdy kto mnie nie widział długo mowi "o, już końcówka" - a ja mam miesiąc do terminu jeszcze [emoji33]
Za te 4 tygodnie to chyba mąż mnie będzie toczył na wizytę [emoji85]
Brzuch mam jak kamień od wczoraj - aaaaaa nic tylko marudzę [emoji33]




74703e3kkwoaumma.png
Taaaa mi tez kazdy mowil dzis ooo juz na dniach... taaa za miesiac... chyba zalegne w domu na amen

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Mi też wszyscy mowia, ze juz ostatnie dni, ale to az 40 do konca, chyba ze malenstwo zdecyduje sie wyjsc wczesniej.

 
Ja choć do środy biorę jeszcze lutkę i magnez a cały tydzien muszę doglądać budowy na budowie ciotki to i tak zaczynam akcję "schody" [emoji12]
 
Ja już też jestem słabiutka - sapie, dysze, ledwo wstaje, jak wstanę to nim mój chód przypomina ludzki to jest jakis pokraczny sposób przemieszczania się - spojenie boli, plecy bolą... Nosz jak kaleka :/ stopy puchną, zresztą buzia już też, oczy podkrążone, sił na cokolwiek brak - każdy kto mnie nie widział długo mowi "o, już końcówka" - a ja mam miesiąc do terminu jeszcze [emoji33]
Za te 4 tygodnie to chyba mąż mnie będzie toczył na wizytę [emoji85]
Brzuch mam jak kamień od wczoraj - aaaaaa nic tylko marudzę [emoji33]




74703e3kkwoaumma.png
Ooooo toto dokładnie tak samo się czuję. Jak wstaje z rana po raz kolejny do toalety i wracam jak mumia mąż się śmieje że mnie nagra i za 5 lat pokaże małej co z matką zrobiła [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie nikt nie wierzy że jestem już w terminie [emoji1]. Jak się ubiore jak ostatnio to ( podkresle brzuch jakimś paseczkiem) to i owszem pytają kiedy termin. Ale jak jestem w luźnej bluzce i spodniach do mi mówią że głodze dziecko i napewno się maleńki urodzi bo gdzie on się tam zmieści tsaa.. tylko że on już koło 3 kg waży [emoji23]
Dziewczyny proszę trzymać jutro za nas kciuki. Idziemy do szpitala na usg i ktg i od tych badań wszytsko zależy bo jak wyjdą źle to już zostaje do porodu [emoji21] A jak dobrze to do czwartku pobycze się w domku [emoji1]. Ciekawe ile to moje "maleństwo" już waży- ostatnie usg 5 tygodni temu [emoji44]

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Do góry