reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mam pierwsza przespana noc od dawna :) w sensie 7 godzin to nie wiem czy to noc ale jak zasnelismy o w pol do 12 tak obudzilam sie teraz jak maz wychodzil do pracy. Owszem budzilam sie dwa razy bo mnie zabolaly rece, przy okazji sie napilam bo jakos mnie suszy ale od razu zasnelam. Cos pieknego :)
Milej soboty :) nie rodzic prosze;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Rodzić rodzić [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też już obudzona [emoji6] ręce jakby mniej puchną po nocy. Dziś teściowie do nas przyjeżdżają BRRRRRR bo ślub mają i trzeba ich zawieść bo tak to ogólnie w dupie nas mają drugi syn z synową tylko się liczą i tam latają
 
Ehhh zeby chociaz jakies przepowiadacze, zebym czula, ze to juz moze niedlugo - w sensie te 2,5 tygodnia... a tak ? Raz na ruski rok ...jest mi juz troche ciezko a do lipca chodzic tak nie chce...
Ponarzekalam...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Ja nie mam przepowiadawczych a zostało mi ok 2tyg.Nie kazda kobieta bedzie je mieć.
 
Kurcze u mnie caly dzien parcie na pecherz strasznie to męczące..Nie wiem czy to moze początek akcji czy tylko przesadzilam z aktywnoscią.Nie wiem jak u was ale im mniej sie ruszam tym gorzej sie czuje a jezeli jestem aktywna to jest dobrze.Najgorzej jest jak sie poloze wtedy kregosłup tak boli ze nie moge sie przewrocic na druga strone

U mnie tak nie jest niestety, im więcej się ruszam tym bardziej boli mnie spojenie, brzuch jak kamień i skurcze przepowiadacze bardziej dotkliwe.




74703e3kkwoaumma.png
 
hej hej! U mnie nocka fajna ale krotka. Syn przy robicie wstał o 5.30. całe szczęście mąż się nim zajął i trochę podosypialam. Do mnie też dzisiaj teście przyjadą Tzn nie do mnie tylko do córki bo nas też w dupie maja:p Ale to prawie 800km i teść drugi raz od 15 lat kiedy mój mąż tu mieszka więc wielkie wydarzenie;))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej hej! U mnie nocka fajna ale krotka. Syn przy robicie wstał o 5.30. całe szczęście mąż się nim zajął i trochę podosypialam. Do mnie też dzisiaj teście przyjadą Tzn nie do mnie tylko do córki bo nas też w dupie maja:p Ale to prawie 800km i teść drugi raz od 15 lat kiedy mój mąż tu mieszka więc wielkie wydarzenie;))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
My mieszkamy tu prawie 5 lat tescia nie bylo ani razu ;) a ma 10 km ;) ciekawe czy jak sie wnuczka urodzi to zaszczyci swoja obecnoscia ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Dzień dobry dziewczyny. Z mężem jedziemy na weekend do szwagra. Ciekawe jak wrócę w niedziele ind pale forum tonie z nas się rozpakuje[emoji12]
Mnie od rana boli nerw kulszowy. Mialam tak na początku ciąży jak dzidzia była nisko i teraz wróciło. Masakra!

 
Myślałam , że tylko do mnie nie przyjeżdżają :D w sensie przyjeżdżają raz w roku- urodziny męża ;D a tak nie. I tak się naslucham - jak my umiemy żyć na tym 3 piętrze. A ja uwielbiam te mieszkanie i moje 3 piętro ;) i właśnie to jest wymówka- nie przyjedsiemy do was, bo za wysoko. Na szczęście ich córka mieszka na 1 więc są kilka razy w tygodniu ;) a ona u nich codziennie- ale jaka oszczędność- obiadów nie trzeba gotować, bo mama zrobi [emoji14]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Myślałam , że tylko do mnie nie przyjeżdżają :D w sensie przyjeżdżają raz w roku- urodziny męża ;D a tak nie. I tak się naslucham - jak my umiemy żyć na tym 3 piętrze. A ja uwielbiam te mieszkanie i moje 3 piętro ;) i właśnie to jest wymówka- nie przyjedsiemy do was, bo za wysoko. Na szczęście ich córka mieszka na 1 więc są kilka razy w tygodniu ;) a ona u nich codziennie- ale jaka oszczędność- obiadów nie trzeba gotować, bo mama zrobi [emoji14]

3jgxskjox8hy3b2y.png
Mi tam jest dobrze bez wizyt tesciow- tesciowa spoko babka ale tez byla dwa razy ;) na szczescie zapracowana ;) i mam nadzieje, ze im sie nie zmieni.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Do góry