reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Szalejecie z tym wiesiolkiem itp, a ja sie boje [emoji39] tzn. boje sie cos przyspieszać, bo chyba obawiam sie tego momentu jak sie juz zacznie. Z jednej strony chciałabym już urodzić, ale z drugiej... szkoda mi mojego starszaka zostawiac

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I co naturalnie dasz rade czy cc? Mow mow bo moja tez moze byc duza.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Naturalnie. A ja jestem drobna bardzo . [emoji4]
 
Mam wrażenie że te z nas które które spodziewają się pierwszych dzieci chciałyby przyspieszyć i żeby już było po wszystkim żeby już były z nami dzieci a mające dzieci spokojnie czekają nic nie chce przyspieszać wręcz jak najdłuzej chcąc przetrzymac te dzieciaczki :D
 
Mam wrażenie że te z nas które które spodziewają się pierwszych dzieci chciałyby przyspieszyć i żeby już było po wszystkim żeby już były z nami dzieci a mające dzieci spokojnie czekają nic nie chce przyspieszać wręcz jak najdłuzej chcąc przetrzymac te dzieciaczki :D
Ja z jednej strony korzystam z ostatnich chwil a z drugiej boję się bo z każdym dniem mała rośnie a już wiem czym to pachnie. Amelka była ciut wieksza i urodziła się z krwiakiem na czole to co bedzie teraz [emoji33]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pomierzyl Cie :) ? Sory ze tak dopytuje ale ja za tydzien dopiero i pomalu kisnę ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Powiem ci tak. W 1 ciazy na usg dziecko mialo miec 3 kg mial 3600. Urodzilam naturalnie. Teraz bedzie ok 4 kg moze wiecej moze mniej . Jak raz urodzilam ,,duzego ,, to mi beda kazac i tak probowac. A powiem ci ze z tego co widze to wlasnie drobne kobietki rodza duze dzieci . W 1 ciazy nawet mnie nie mierzyli . Tylko usg. Teraz narazie tez nic nikt nie mierzyl . Ja bym kochana probowala rodzic nawet jakby dziecko mialo 4 kg . Bo naprawde takie dzieci czasem wyskakuja szybko [emoji5] a jeszcze jak to twoja 1 ciaza a planujesz druga to.tym bardziej. Jak sie nasluchalam co sie czasem dzieje z bliznami po cc w kolejnych ciazach i jakie to czasem jest powazne to dziekuje. [emoji5][emoji5]
 
Mam wrażenie że te z nas które które spodziewają się pierwszych dzieci chciałyby przyspieszyć i żeby już było po wszystkim żeby już były z nami dzieci a mające dzieci spokojnie czekają nic nie chce przyspieszać wręcz jak najdłuzej chcąc przetrzymac te dzieciaczki :D
Kochana, czekam na pierwsze dziecko i zaciskam nogi. Dla mnie 37 tydzień to nawet ciut za wcześnie, aczkolwiek lekarz powiedział, że to bezpieczny termin. 31 maja skończę 37 tc.
 
Mam wrażenie że te z nas które które spodziewają się pierwszych dzieci chciałyby przyspieszyć i żeby już było po wszystkim żeby już były z nami dzieci a mające dzieci spokojnie czekają nic nie chce przyspieszać wręcz jak najdłuzej chcąc przetrzymac te dzieciaczki :D

Dla mnie z czysto praktycznego punktu poród teraz byłby problemem - musimy zakończyć diagnostykę starszaka (miały byc tylko te jedne badania sprzed tygodnia, ale pokomplikowało się i niestety jest jak jest), no i z racji tego, że drugi synek zapowiada się na kruszynkę to jednak im dłużej w brzuchu tym wiecej masy nabierze, więc i większe szanse by był silny i zdrowy :)




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Powiem ci tak. W 1 ciazy na usg dziecko mialo miec 3 kg mial 3600. Urodzilam naturalnie. Teraz bedzie ok 4 kg moze wiecej moze mniej . Jak raz urodzilam ,,duzego ,, to mi beda kazac i tak probowac. A powiem ci ze z tego co widze to wlasnie drobne kobietki rodza duze dzieci . W 1 ciazy nawet mnie nie mierzyli . Tylko usg. Teraz narazie tez nic nikt nie mierzyl . Ja bym kochana probowala rodzic nawet jakby dziecko mialo 4 kg . Bo naprawde takie dzieci czasem wyskakuja szybko [emoji5] a jeszcze jak to twoja 1 ciaza a planujesz druga to.tym bardziej. Jak sie nasluchalam co sie czasem dzieje z bliznami po cc w kolejnych ciazach i jakie to czasem jest powazne to dziekuje. [emoji5][emoji5]
No ja wlasnie chce naturalnie i nie mysle o cc. Wiec mam nadzieje uslyszec same dobre wiadomosci na dzien matki ;)


w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry