reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Twardnieje mi brzuch tralalala nareszcie cos sie dzieje :) a nie nic a nic leniwa macica ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
ty to się tak nie śpiesz bo ciążę masz jeszcze nie donoszoną, a brzusio masz nizutko :) Tak dzisiaj porównywałam moje i twoje zdjęcia brzuchów i tak sobie myślę że dobrze ze mam to cc bo na szybki poród siebie nie zapowiada [emoji23] Nic a nic mi w dół nie idzie.
M. mówi że może dlatego że Arturo pośladkowo ułożony. Niby niektóre dzieci dupką się wciskają w ten kanał jak inne główką ale widocznie nie moje [emoji23][emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Pamiętacie moje skurcze z rana? w dzień bardzo osłabły ale teraz znów dają o sobie znać- konkretnie to ten ból z krzyża i na dole brzucha jak na okres... męczą mnie już te przepowiadające

w57vyx8dubspq12k.png
 
Oj nie aż tak nisko ten brzuch Zajączka. Ja mam dużo niżej od jakichś dwóch trzech tygodni i cisza nic się nie dzieje więc z tym Brzuchem to różnie bywa chyba :)
 
Pamiętacie moje skurcze z rana? w dzień bardzo osłabły ale teraz znów dają o sobie znać- konkretnie to ten ból z krzyża i na dole brzucha jak na okres... męczą mnie już te przepowiadające

w57vyx8dubspq12k.png

Mnie tez juz męczą moje. Co wieczór i bolące z krzyża. Wcześniej z synkiem takie z krzyża to miałam tylko przy porodzie, a teraz dzień w dzień. Znieczulicę na nie złapie i nie zauważę, że to juz to[emoji6]
 
Jestem po usg, mały nisko w kanale 2770g :) (ale po brzuchu nic nie widać)
Gin powiedziała że będzie max 3700.
Włoski ma :D i coś ciamkał podczas badania, a potem dostał czkawki.
Aż mi się zachciało go zobaczyć już po tej stronie brzucha [emoji14] ale niech siedzi grzecznie narazie

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
ty to się tak nie śpiesz bo ciążę masz jeszcze nie donoszoną, a brzusio masz nizutko :) Tak dzisiaj porównywałam moje i twoje zdjęcia brzuchów i tak sobie myślę że dobrze ze mam to cc bo na szybki poród siebie nie zapowiada [emoji23] Nic a nic mi w dół nie idzie.
M. mówi że może dlatego że Arturo pośladkowo ułożony. Niby niektóre dzieci dupką się wciskają w ten kanał jak inne główką ale widocznie nie moje [emoji23][emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
Dobrze, ze niziutko ! Niech sie Panna szykuje, zebym dobre wiesci uslyszala za tydzien ;) mysle, ze w tym tempie to te 3 tygodnie na luziku damy rade :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Oj nie aż tak nisko ten brzuch Zajączka. Ja mam dużo niżej od jakichś dwóch trzech tygodni i cisza nic się nie dzieje więc z tym Brzuchem to różnie bywa chyba :)
Mi ktos kiedys powiedzial o metodzie dloni ;) ze jal poloze dlon pod biustem i zachodzi na brzuch to spoko brzuch wysoko. Ale jak polozy sie na plasko to buc moze lada dzien ;) ile w tym prawdy...
Ja nie uwazam zeby byl nisko ale te twardnienia mnie ciesza bo to znaczy ze sobie cwiczy macica :)


w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Dziewczyny chyba mnie jakiś grzybek przyatakował.. Przy tym pessarze dostawłam globolki które miałam raz w tygodniu stosować bo przy nim łatwo o wszelkie infekcje. Stosowałam 2 miesiace nic się nie działo i dziś jak zobaczyłam że mi sie skończyły jakoś podejrzane upławy mam :( nie swędzi nie szczypie ale te upławy tak mi wyglądają na grzyba dziadoskiego.. Niektóre z was maja z tym problem nie? Mogę coś bez recepty kupić? Wizyta w środę i nie chce mi się jechać wcześniej 30 km mam do lekarza...
 
Do góry