reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ale się napisałyście, wczoraj już nie dałam rady nadrobić i padłam.

Po wczorajszej wizycie szyjka wciąż twarda i zamknięta (jak to powiedziała, o dziwo przy tym kaszlu). Ale usg mam dopiero dziś bo wczoraj wszytkie zajęte były.

Niewiem czy w ogóle brać cokolwiek na tą szyjke. Boje się ze może mi przyspieszyć za bardzo. Gin powiedziała żebym jechała do szpitala jak będzie się działo cos regularnie i nasilalo się, biorąc pod uwagę ze to już drugi poród a pierwszy dość szybko poszedł.

Suelen współczuję tego leżenia w szpitalu, ale już naprawdę niedużo zostało i zaraz będziecie razem.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Witam sie z Wami z rana; mąż wstawał do pracy i przebudziłam się. Dziś jadę na chwile do pracy na ploteczki, a pozniej może jakieś małe zakupy, tym razem dla mnie [emoji6] Wiecie co, czasami nie moge uwierzyć w to, że zaraz będzie czerwiec i będę miała tę moją kruszynkę obok, ten czas leci niesamowicie szybko...
Miłego dnia [emoji8]

 
Podobno miedzy 2.2-2.3kg i lekarz chce dobic do 2.5kg, aby spokojnie wyjsc po porodzie.

Szczerze to ja do konca nie ufam tym wagom z usg, ale to ordynator to wie co robi.






Ja tez nie ufam ,A w nastepnym tygodniu to bedzie juz donoszona ciaza u ciebie chyba(?) to bedzie super [emoji847][emoji847]Juz niewiele zostalo Trzymaj sie mocno,[emoji8]
 
Osobiście nie znam nikogo kto by szybko urodził i oczy mi wychodzą jak słyszę takie historie. Znając życie ja albo będę się męczyć długo albo przenoszę i będę miała stymulowany poród. Chyba wolę drugą opcję z drugiej strony nie wyobrażam sobie chodzić teraz 42 tygodnie...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja znam i to mnie napawa optymizmem [emoji39]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, z rana ;) u mnie jak na razie upał 27stopni mam nadzieję że nie spuchnę bo muszę jechać do miasta. W nocy po wizycie w toalecie podbrzusze mnie bolało, a teraz kostki.
 
Mnie w nocy obudził bol jak na okres wiec pewnie leki rozkurczowe przestaja juz dzialac ktore dostawalam w szpitalu wiec chyba dopakuje torbe juz do konca i nie zostaje nic tylko czekac [emoji16]
 
Witam, z rana ;) u mnie jak na razie upał 27stopni mam nadzieję że nie spuchnę bo muszę jechać do miasta. W nocy po wizycie w toalecie podbrzusze mnie bolało, a teraz kostki.

U mnie też pięknie dzisiaj. Ja chyba na lumpki skoczę, może coś dla siebie wychaczę i dopakuję torbę do końca ;)

Zając jak tam Twoje łapki, bolą?
 
reklama
Do góry