reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
W wymazie wyjdzie kazda bakteria wiec paciorkowiec tez..jedynie gbs z odbytu musisz dorobic ale nie szkodzi bo zazwyczaj jest to osobne badanie osobno platne..

Super, dzięki za odpowiedź [emoji3]

U mnie w szpitalu jak wszystko ok, to w drugiej dobie wypuszczają [emoji1]

thgfikgneziy9g6d.png
 
Ja tak samo :)

A co do kogla mogla to jestem bardzo przeciwna. Dopóki nikt nie miał styczności z samonellą to może uważać , że faktycznie przesada. W wrześniu moja znajoma z pracy miała samonellę- ona jest głównie na skorupce jaj, ale sama mówiła , że próbowała surowego ciasta. Miesiąc czasu chorowała. Nie dostała na to lekarstw. Musiała jeść same sucharki. Nie mówiąc o tym, że przez 3 tygodnie leżała w szpitalu. Wymiotowała jak dzika. Przyszła do pracy i straciła przytomność- w życiu nie widziałam nikogo w gorszym stanie. Karateka zabrała ją od nas z pracy do szpitala. Naprawdę mam to gdzieś , że ktoś uważa za przesadę jedzenie surowych jajek, bo kiedyś.. Teraz znamy konsekwencje kiedyś nie.. Tak samo jak kiedyś babki rodziły w domach a część umierała przy porodzie. Teraz rodzimy w szpitalu , bo znamy konsekwencje. Ja nigdy w życiu nie zjem kogla mogla, nie pozwolę jeść go moim dzieciom . Może przesadzam, a może jestem odpowiedzialna.

3jgxskjox8hy3b2y.png

Mój syn złapał salmonellę w wieku 13 miesięcy... masakra
Nie jadł kogla mogla oczywiście ;)
Ale też nie jemy nic surowego




74703e3kkwoaumma.png
 
Ja jestem dzisiaj wyjatkowo słaba.. To chyba ciśnienie bo wczoraj było lato i 24C a dziś deszcz i 10C.Poza tym coś dłonie mi puchną po nocy to bardzo dziwne bo nogi nie. Ruchy dziecka też jakieś słabsze ostatnio. Byle dotrzymać do wtorkowej wizyty.
 
Anulka jestes na fit wczasach ;)

Dziewczęty wyraźcie swoje zdanie proszę :) co zabrac dla malej do szpitala do pupy ? Wiece, ze ja to kosmetykow niet dla niej na poczatku - tylko woda i maka ziemniaczana oczywiscie jak nic sie nie bedzie dzialo. Ale nie wiem czy mnie polozna ie przegoni z torebka maki do pupy dla malej ;) poza tym to bedzie swiezo urodzony bąbelek ta dupina bedzie tska delikatna... co wziac wiec ? Bepanten, krem z cynkiem czy krem bez cynku ?


w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Ja będę miała chusteczki nawilżane water wipes (zero chemii) plus maść linomag w razie "w" - ale na zapas nigdy niczym smarować czy sypać pupci nie sypałam i teraz też nie będę bez potrzeby




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry