reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja dziś morfologie odebrałam i spore wahania są w wykinach. Ciekawe co jutro lekarz powie. [emoji53]

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
O matko. Za każdym razem jak kicham to rwie mnie w brzuchu, Emilka kopie. Chyba się biedna boi tych moich odgłosów. Cała ciążę trzymałam się z dala od chorób i akurat teraz.... 9 miesiąc i coś musiało się przypałętać

 
Mam odstawić luteine, acard. Brać tylko witaminy. Jeśli za dwa tygodnie młody będzie mieć 4kg to umawiamy się na cc ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez juz od czwartku luteiny nie biorę u narazie różnicy żadnej nie odczuwam.
Dużego masz bobasa. Moja mi się wydaje kruszyna. Zwlaszcza jak stanę przed lustrem to się zastanawiam gdzie te dwa kilo się mieści.

 
Matko my tu już kurna w 9 miesiąc wchodzimy a tu dopiero 2 kreski był, ja może jestem dziwna ale ja chce rodzić przed terminem, dwóch synów wywoływanych jakby tak natura łagodnie mnie potraktowała [emoji58] bo do terminu to na bank ponad 4 kg

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez juz od czwartku luteiny nie biorę u narazie różnicy żadnej nie odczuwam.
Dużego masz bobasa. Moja mi się wydaje kruszyna. Zwlaszcza jak stanę przed lustrem to się zastanawiam gdzie te dwa kilo się mieści.

Też się zastanawiam, bo brzuch nie jest taki jakiś ogromny. ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co do morfologi, mi w tej ciazy spadla hemoglobina az do 11.4:( i dostalam tardyferon. Po 3 tyg zazywania mam 11.8. I zdecydowanie lepiej sie czuje. Erytrocyty i hematokryt tez poszly do gory. W poprzedniej ciazy do konca mialam ponad 12 bez zadnej suplementacji....

Wlasnie patrze przez okno i sypie snieg....
 
Do góry