reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Melduje się po wizycie. Dziś 35+1 i mały waży 3kg. Przez 3 tygodnie nabrał bity 1kg. Wypada na 37 tydzień więc mam szykować się na wszystko.
Kolejna wizyta za 2 tygodnie.
Próbki na paciorkowce pobrane, szyjka 4cm. A bóle i rozpychanie krocza, taki urok po prostu.
Ale w szoku jestem że młody tak urósł, wszystkie tabletki oprócz witamin mam odstawić :-o :-o :-o

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
To super!Mamy dzieci w identycznym wieku bo u mnie tez dzisiaj 35+1 :) Ja sie właśnie zastanawiałam do kiedy sie bierze suplementy...?
 
reklama
Justynka jedynie ciśnienie przez całą ciążę mam w normie to chyba jedyna rzecz o którą się nie martwię

f2w3qqmz0qjoloi2.png
Zawsze to jakiś plus nieprawdaż [emoji8]
Będzie dobrze napewno. Jestes pod dobrą opieka.

 
hej co to się dzieje jeszcze nie ma nawet połowy maja a tu jakiś wysyp jest :o zobaczymy ile mam z pierwszej połowy czerwca rozpakuje się w maju ;)
@CIACHO82 trzymam kciuki , będzie dobrze :)
 
O matko. Za każdym razem jak kicham to rwie mnie w brzuchu, Emilka kopie. Chyba się biedna boi tych moich odgłosów. Cała ciążę trzymałam się z dala od chorób i akurat teraz.... 9 miesiąc i coś musiało się przypałętać

Ja 1 cc mialam z katarem i kaszlem..jakis koszmar to byl..rana na pol brzucha a mnie tak dusilo [emoji53]

 
reklama
Do góry