reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Chyba tak...
Z tego co ja się orientuję to ogólnie jestem e trakcie trwania szóstego tygodnia ale tak dokładnie jest za mną skończone 5tyg i kilka dni a suwaczek liczy albo jedną albo drugą metodą dlatego tak
 
reklama
Majka no wlasnie, niektore pokazuja skonczony tydzien, a inne trwajacy. Wg mnie bardziej prawidlowe jest jak pokazuje skonczony tydz + dni. Troche balagan sie nam przez to robi :rolleyes2:
 
Tynka rzeczywiscie bylby babiniec :-) :) czyli staracie sie zeby byc rodzina zast dla jeszcze dwoch dziewczynek? W jakim wieku?
Mój mąż ma 4 siostry dwie wzięliśmy jako rodzina zastępcza 3 lata temu ale jedna już się wyprowadziła bo dostała swoje mieszkanie teraz została nam 17 latka , te o które się staramy mają 12 i 15 lat ciężki wiek ale co ja przeżyłam z tą 17 -latką to już mnie nic nie zaskoczy.... chyba
 
Tynka również podziwiam :) Teraz jeszcze dojdzie Maluch i rodzina w komplecie :)

svchs65gg8talrm7.png
 
DHA to nie witaminą tylko kwas. W Anglii przepisuja go od pierwszego trymestru do nas chyba to jeszcze nie dotarło. Tak jak kiedyś nikt nie pomyślał o braniu kwasu foliowego. Mi gin kazał brać kwas foliowy i witaminę D. Poczytam jeszcze o dha jak znajdę coś ciekawego to dam wam znać. A jeżeli chodzi o witaminy niebezpieczne to za duża ilość witaminy a jest groźna. A występuje ona w podrobach np . Watrobce. :)
 
Dziękuję dziewczyny... o dwie toczymy jeszcze boje w sądzie więc mam nadzieje że pójdzie łatwo, tak jak za pierwszym razem. Dziewczyny jeszcze nie wiedza o naszym bobasie właściwie to nikt nie wie, tylko moja babcia i mąż mam nadzieję że jak zobaczę bijące serduszko będę mogła się podzielić tą wiadomością z rodziną.
 
Kasia gratuluję przemiany. Ja sama mam świra na punkcie fit stylu życia. Póki co mogę nadal ćwiczyć i mam nadzieję że będę mogła jak najdłużej. :) Oczywiście zmieniłam obciazenie i ilość treningów. Fajnie by bylo jakbyś mogła jednoczescie te dwie operacje połączyć. Ale pewnie na NFZ będzie ciężko :(
Byłabym skłonna nawet za to zapłacić (choć plastykę mam zapewnioną przez NFZ) byleby zaoszczędzić sobie podwójnego bólu :-)

hchy3e3kyfuof7qc.png
 
reklama
Do góry