reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Vanila przyrost ok. Lepiej wiekszy niz mniejszy.

A wy robilyscie bete hcg czy hcg calkowite??? Bo ja powiedzialam w labie ze chce bete a one zrobily mi calkowite... Robilam wczoraj. Ide jutro powtorzyc.


p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
reklama
Cześć Dziewczyny jestem Aga , mam już niesforna trzylatke Laure
To moja 3 ciąża -pierwsza niestety synus mial tetniaka w glowce i odszedl po porodzie.
w zasadzie do końca nie wiem czy jestem majowa czy czerwcowe bo wg om termin na 21 maja, a wg zapłodnienia (a na 100% wiem kiedy ) to na 2 czerwca
dlatego pozwoliłam sobie zagościć tutaj
Póki co życzę miłego wieczorku
Pozdrawiam wszystkie mamy
 
Vanila przyrost ok. Lepiej wiekszy niz mniejszy.

A wy robilyscie bete hcg czy hcg calkowite??? Bo ja powiedzialam w labie ze chce bete a one zrobily mi calkowite... Robilam wczoraj. Ide jutro powtorzyc.


p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
Ja miałam Bhcg, o to badanie poprosiłam jak opłacałam w kasie :-)

hchy3e3kyfuof7qc.png
 
Cześć Dziewczyny jestem Aga , mam już niesforna trzylatke Laure
To moja 3 ciąża -pierwsza niestety synus mial tetniaka w glowce i odszedl po porodzie.
w zasadzie do końca nie wiem czy jestem majowa czy czerwcowe bo wg om termin na 21 maja, a wg zapłodnienia (a na 100% wiem kiedy ) to na 2 czerwca
dlatego pozwoliłam sobie zagościć tutaj
Póki co życzę miłego wieczorku
Pozdrawiam wszystkie mamy
Cześć Aga :-) Miło, że kolejna mamusia do nas dołączyła :-)

hchy3e3kyfuof7qc.png
 
Witsj Aga.

Tez poprosilam przy placeniu o bete.. Ale na wyniku zobaczylam ze calkowite.. Eh. Wynik dobrze miescibsie w normie ale nie wiem jak sie ma do bety.

Pierwszy syn przechodzi wlasnie kryzys..nie ma lekko. Wszystko nie.. Wszystko po swojemu...eh zycie :)

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Witam wszystkie Panie :-) u mnie zaczyna się 6 tydzień. Od poniedziałku codzienne poranne wymioty i nudności cały dzień :/ do lekarza idę dopiero za 3 tyg :( mieszkam w uk i niestety nie robią tu czegoś takiego jak beta :/ mam nadzieję że zobaczę bijące serduszko . Termin według kalendarza na 1 czerwca <3

oar8yx8davby2t4h.png
 
Hej Marta z mojego rocznika :) Podobnie jak Ty mieszkam za granicą i tutaj też nie robią bety :( I tak Ci zazdroszczę, że masz wizytę za te 3 tyg, ja dopiero po 12 tyg mam... chyba zejdę do tej pory z niecierpliwości ;( To Twoja 1 ciąża? Długo się staraliście?
 
Witam nowe mamuśki:)

Zola po 12 tyg??? o matko chyba bym ześwirowała, ale co kraj to obyczaj :) Dasz radę

Zapraszam dziewczyny do wpisywania danych potrzebnych do tabelki:tak:
 
reklama
Hej Marta z mojego rocznika :) Podobnie jak Ty mieszkam za granicą i tutaj też nie robią bety :( I tak Ci zazdroszczę, że masz wizytę za te 3 tyg, ja dopiero po 12 tyg mam... chyba zejdę do tej pory z niecierpliwości ;( To Twoja 1 ciąża? Długo się staraliście?

Tak naprawdę terminu jeszcze nie mam na wizytę ... idę w poniedziałek umówić się. No ale w uk w 10 tyg robia pierwszy skan więc mam nadzieję że te 3 tyg to maksimum po 12 tygodniu ?!?!?! O mamo.... może mnie też to czeka :/ jest to moja pierwsza ciąża... staraliśmy się nie długo... po 3 miesiącu się udało. Ale tez mam stresa . Głupia pałka ze mnie bo czytam ile to poronien do 12 tyg jest ... i teraz mam stracha ...
 
Do góry