reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hejka! Gratuluję wszystkim! Fajnie że jest nas coraz więcej!
Co do objawów to mnie już tydzień bolą piersi, serio.
Też czekam na serduszko ale poszłam dzisiaj na betę żeby trochę się uspokoić. Po za tym do mojego K nie dociera że druga kreska na teście to nie zaciek moczu! hahaha jaja sobie ze mnie robi chyba też się martwi, od razu powiedział że trochę długo do wizyty ale co zrobić :/
Obstawiałabym wynik bety ale się nie znam, muszę poczytać :D
 
reklama
Hejka! Gratuluję wszystkim! Fajnie że jest nas coraz więcej!
Co do objawów to mnie już tydzień bolą piersi, serio.
Też czekam na serduszko ale poszłam dzisiaj na betę żeby trochę się uspokoić. Po za tym do mojego K nie dociera że druga kreska na teście to nie zaciek moczu! hahaha jaja sobie ze mnie robi chyba też się martwi, od razu powiedział że trochę długo do wizyty ale co zrobić :/
Obstawiałabym wynik bety ale się nie znam, muszę poczytać :D

jeden wynik bety trudno interpretować ponieważ norma jest szeroka, jak jest to znaczy że jest ciąża. lekarze zlecają zazwyczaj zrobic bete raz i drugi po 2 dniach - widac czy jest przyrost i to jest ważne.

anika84 czyli mamy tak samo, 4 ciąża, jeden syn jest :) mój starszy. ma ponad2lata.

ja późno idę do lekarza. teraz jem kwas foliowy i czekam. chcę pójść jak już na pewno będzie coś widać. teraz i tak nie ma sensu.
 
jeden wynik bety trudno interpretować ponieważ norma jest szeroka, jak jest to znaczy że jest ciąża. lekarze zlecają zazwyczaj zrobic bete raz i drugi po 2 dniach - widac czy jest przyrost i to jest ważne.

anika84 czyli mamy tak samo, 4 ciąża, jeden syn jest :) mój starszy. ma ponad2lata.

ja późno idę do lekarza. teraz jem kwas foliowy i czekam. chcę pójść jak już na pewno będzie coś widać. teraz i tak nie ma sensu.
Nie no jak będzie w miarę ok to nie ma co panikować. Też idę późno do lekarza jakoś 6t+3dni około z tego co kojarzę czyli będę w 7 tyg to na pewno będzie serduszko, najgorsze to czekanie...
 
Fajnie ze dochodzą nowe czerwcówki:-) ja idę już jutro do lekarza, powiedziałam szefowej o ciąży a ona wygania mnie na zwolnienie......to chyba za wcześnie bo chyba jeszcze nawet nie będzie nic na usg widać, ech....:-/

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajnie ze dochodzą nowe czerwcówki:-) ja idę już jutro do lekarza, powiedziałam szefowej o ciąży a ona wygania mnie na zwolnienie......to chyba za wcześnie bo chyba jeszcze nawet nie będzie nic na usg widać, ech....:-/

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
W ciąży z synkiem serduszko biło w 6w4d teraz chcę iść w 6d5d czyli 14 października.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
508,3! Który to tydzień? Jakoś ciężko mi zinterpretować...
Ja mam ryzykowną pracę ale ciężko będzie mi pójść na zwolnienie :/
 
reklama
Do góry