reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Majka u mnie na wynikach z bety pisze że od 9.7 - 750 4-5 tydzień , i od 217.0 - 7 138 , 5-6 tydzień, więc bardzo duże widełki
 
ja też do lekarza pojde około 7 tc. w ostatniej ciązy z synem po 6 tyg nie było widac serducha, lekarza kazał przygotowac sie na najgorsze...kazał czekac tydzien...to byl najkoszmarniejszy tydzien w moim życiu... a potem na usg ten pulsujący punkcik.
teraz chce sobie oszczedzic takich przygod...tez bym zrobiła bete..może też się jutro wybiore..jak na razie obkupiłam chyba wszystkie dostepne testy w miescie..dzis robiłam juz 5 szt. Najsmieszniejsze ze na tych z czuloscia 25 wychodzi kreska (najbardziej na bobotescie plytkowym) a na tych z czuloscia 10 ledwie ledwie cos widac...prawie nic....
 
ja też do lekarza pojde około 7 tc. w ostatniej ciązy z synem po 6 tyg nie było widac serducha, lekarza kazał przygotowac sie na najgorsze...kazał czekac tydzien...to byl najkoszmarniejszy tydzien w moim życiu... a potem na usg ten pulsujący punkcik.
teraz chce sobie oszczedzic takich przygod...tez bym zrobiła bete..może też się jutro wybiore..jak na razie obkupiłam chyba wszystkie dostepne testy w miescie..dzis robiłam juz 5 szt. Najsmieszniejsze ze na tych z czuloscia 25 wychodzi kreska (najbardziej na bobotescie plytkowym) a na tych z czuloscia 10 ledwie ledwie cos widac...prawie nic....
Mi się podobają te z rossmana strumieniowe pakowane po 2 pierwsze wykazały i odrazu nie jakieś cienie tylko kreski, w sumie to z 6 mam za sobą i jeden owulacyjny :)
 
Jakie bierzecie witaminki? Bo ja biorę Pregnaker original ale coś mi się rzuciło w oczy o DHA i już mam mętlik w głowie...
Ja nie biore na razie witamin oprócz kwaasu foliowego, pamietram z pierwszej ciazy ze gin. przestrzegal mnie przed braniem witamin w pierwszym trymestrze bo nadmiar niektórych witamin zamiast pomagac szkodzi.
 
Vanilia to trzymamy kciuki daj koniecznie znać co u Twojej fasolki :)

Ja z witamin tez tylko kwas foliowy a dha włączam w 2 trymestrze.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bo mi odbija w domu depresji dostaje normalnie. pocieszam się tym że teraz mam prawko i auto i niby ma być inaczej ale wiadomo że to się dopiero okaże dlatego wolałabym jak najdłużej pracować wśród ludzi. Rozdarta jestem tyle za i przeciw.
Aaaa rozumiem myślałam że jakieś problemy z pracodawcą.
Ja w ciąży z synkiem a po poronieniu przed nim też postanowiłam pracować do 7 miesiąca żeby nie zwariować i zdało to egzamin :) warunek jednak miła przyjemna i bezpieczna praca dla ciężarnej.

cd9bxzkr3z33iu72.png
 
Do góry