reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mam dzisiaj zajebiste urodziny .
O 14 posiew ginekologiczny a o 15 ktg w szpitalu. Jak mnie zostawia to juz wgl [emoji23][emoji23][emoji23] dosc ze mam pessar to mi jeszcze tam wziernik bedzie ładować. Super.
Najlepszego, pięknego zapisu KTG na dziś i szczęśliwego rozwiązania[emoji4]

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
reklama
Heda mówią coś jak długo dziewczynki będą musiały zostać w szpitalu? I nie wiem czy przegapiłam, czy mają już imiona? [emoji4]

thgfikgneziy9g6d.png
 
Ja mam chyba jakoś dziwnie ułożone dziecko. Chyba raczej do dołu bo kopie u góry i po bokach, nawet widać pod skórą jak czymś malutkim jeździ w tą i spowrotem, z boku też nie raz kulka wystaje przez chwilę ale dziwi mnie jak czymś odpycha się od prawej kości miednicy. Jak leżę na prawym boku i zaczyna tak robić to się obracam bo nie wiem czy jej coś nie pasi... Zastanawia mnie czemu akurat tak pod ukos, może któraś też tak ma?
A po za tym to ona nigdy nie śpi i codziennie wieczorem jak zasypiam dostaje czkawki
emoji23.png


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ma dziecko ułożone tak że główka na dole po prawej stronie a pupa u góry po lewej. Także przypuszczam że te ruchy co czuje po prawej strony boku są rączkami (takie malutkie górki w prawym boku) i u góry pupa..:) Tak po ukosie
Ja miałam cesarkę, a mleka miałam sporo - kompletnie nie zakładałam problemow z laktacją i nie stresowałam się tym :) nie ma reguły




74703e3kkwoaumma.png
A jak to jest z tym karmieniem czy po porodzie naturalnym od razu rusza machina i mleko płynie czy potrzeba kilku dni na rozkręcenie laktacji? Co w przypadku cc..?Dziecko po porodzie od razu karmią położne mieszanką czy próbuja przystawiać do piersi.W moim szpitalu widziałam ze jest bank mleka.Jakoś sobie nie wyobrażam ze pi operacji przynoszą mi dziecko aby je nakarmić skoro trzeba lezec 12h bez podnoszenia głowy..
 
reklama
A u mnie dzisiaj piękna pogoda.Byłam sobie na targu,chciałam kupić takie tańsze t-shirty na ostatni czas ciąży ,troszke szersze. A tu mi pani mówi,żebym patrzyła na mniejsze rozmiary bo te L-XL to za duże :D fajnie się poczułam :D

A plany na dzisiaj to kino wieczorem:) Szybcy i wściekli 8,chcemy ten ostatni raz z mężem skorzystać z jakiejś rozrywki. No i ten karmelowy popcorn :)
 
Do góry