reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Matka mi też teraz stale w głowie tematy okołoporodowe i jak to będzie później.
I też właśnie druga partia ubranek w pralce :)

W ogóle od wczoraj ciężko mi się oddycha, macica poszła w górę i ledwo dyszę, siedzieć niewygodnie... ech, równo 8 tygodni mi zostało




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Gemmina ja też tej poduchy nie używam,w moim przypadku to zbędny wydatek.

Madzien wszystkiego najlepszego! Dużo zdrówka,szczęścia,spełnienia marzeń i bezproblemowego rozwiązania :* :)

A ja mam dylemat czy kupować laktator.. :p
Ja wstrzymała bym się do rozwiązania w zależności jaką będziesz miała laktację jak nie online to zawsze można kogoś wysłać do sklepu przynajmniej ja tak zrobię

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
Ja też wstawiłam pierwsze pranie dla Małego i cieszę się z tego jak dziecko [emoji16] i też już moje płuca są upchniete wyżej bo dzisiaj w nocy to musiałam aż usiąść żeby wziąść głębszy oddech

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Ciacho a jak u Ciebie??
Pisałam na prywatnym Na razie ok mnóstwo pobranej krwi wyniki wątrobowe wysokie ale funkcje wątroby w normie, wieczorem dostałam jakieś tabletki dzisiaj sterydy i jeszcze kilka pobrań krwi odstawił Clexane i aspirynę mały aktywny i to bardziej niż wcześniej pewnie dlatego że więcej odpoczywam staram się być spokojna i myśleć pozytywnie mam bardzo dobrego lekarza zaufam mu a.poza tym 3 razy dziennie ciśnienie i słuchanie serduszka Jest dobrze szczerze wolę siedzieć w szpitalu pod obserwacją niż w.domu się denerwować

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
Ja też sie zastanawiam nad laktatorem ale narazie nie kupuje. Córkę karmiłam tylko 2-3 tygodnie bo na spacerach się budziła z płaczem i zaczęłam dokarmiac butlą i tak się skończyło. Ale jakoś specjalnie nie walczyłam o to karmienie. A teraz chce powalczyć. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

16udskjou5nuqgxr.png
 
reklama
Do góry