reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

No to pewnie wszystko ok. Gdyby coś się działo to pewnie czułabyś ból, szyjkę. No nie wiem, ja ostatnio pojechałam za radą położnej bo cały czas mnie trzymało i czułam mocno bliznę po cesarce - ale teraz już mniej więcej wiem jak to jest i, że nie mam co panikować.

Pamiętaj, że zawsze możesz pojechac na IP sprawdzić jesli się mocno będziesz martwić / lepiej pojechac raz za dużo niż za mało :)




74703e3kkwoaumma.png
U mnie z IP jest taki problem ze najpierw biorą cie na oddział a dopiero później badają. Wiec raczej biorę to pod uwagę jak juz naprawdę będę się niepokoić

 
reklama
Mam dzisiaj zajebiste urodziny .
O 14 posiew ginekologiczny a o 15 ktg w szpitalu. Jak mnie zostawia to juz wgl [emoji23][emoji23][emoji23] dosc ze mam pessar to mi jeszcze tam wziernik bedzie ładować. Super.

Kochana Ty to potrafisz się urządzić:-) 100 lat i spełnienia wszystkich marzeń! Wielki cmok:*

Dzien dobry. Mi lekarka powiedziala, ze na planowana cesarke mozna umowic sie dopiero po 39 tyg...i tak mnie tez zapisala juz jakis czas temu, bo podobno jest ciezko z terminami. Inaczej jest przy blizniakach i towarzyszacych chorobach, mozna wczesniej. Moze to tez zalezy od szpitala?

To przede wszystkim zależy od przyczyny cc. Jesli przyczyny są położnicze (np. ułożenie pośladkowe) to spokojnie można czekać do terminu i cc zrobić w 39 tc.
Jeśli przyczyny nie są związane z położnictwem, ale np. wskazania ortopedyczne jak u mnie, czy kardiologoczne też jak u mnie, to nie nalezy czekać do terminu, aby akcja jeszcze się nie zaczęła.

U mnie ze względów ortopedycznych (kręgosłup) mówili, że chcieliby ciąć około 38 tc, ale ze względu na wysokie ciśnienie i ryzyko stanu przedrzucawkowego jak najszybciej, kiedy dziecko będzie rozwinięte czyli 36 tc.
 
Sto lat :)

To u mnie jest odwrotnie.Jakoś zupełnie minęła mi ochota na sex.Mój mąż nie naciska, rozumie, ale mi jakoś z tym żle. Hormony, duży brzuch,strach? już sama nie wiem czemu tak się dzieje?
Ooo mam tak samo... wogóle nie mam ochoty. W pierwszej to co innego i nawet czułam się mimo ciąży sexownie, jakkolwiek to zabrzmi ;) a teraz jak wieloryb...

To są takie dzieci? [emoji12]

[emoji106]




74703e3kkwoaumma.png
Za to w dzień nadrabia ;)

Kurcze obawiałam się ze będę miała problem z pokarmem bo mam jeden sutek wklęsły a tymczasem to właśnie z tego biedaka leci mi siara [emoji12]

Od dwóch dni czasami w dole brzucha odczuwam takie napięcie jak na miesiączkę. Po prawie 9 miesiącach ciąży jeszcze pamiętam co to za uczucie[emoji12] wczoraj wieczorem dwa razy pod rząd ale nie okresliłabym tego jako skurcz tylko taki chwilowy ból okresowy. Jeśli nie jest regularnie to chyba nie ma co się stresować dziewczyny? W następny czwartek mam wizytę. Jakby się te bóle nasiliły to wtedy chyba alarm można włączać?

Mi z tego mniejszego zawsze więcej leciało :) Cycki są dziwne :D
 
Gemmina ja też tej poduchy nie używam,w moim przypadku to zbędny wydatek.

Madzien wszystkiego najlepszego! Dużo zdrówka,szczęścia,spełnienia marzeń i bezproblemowego rozwiązania :* :)

A ja mam dylemat czy kupować laktator.. :p
Ja kupuje ale jakos na poczatku lipca. Bede potrzebowa wychodzic z do u bez dzieciecia wiec sciagne pokarm i zostawie mezowi w lodowce. Tylko teraz kminie czy reczny czy elektryczny.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Mam dzisiaj zajebiste urodziny .
O 14 posiew ginekologiczny a o 15 ktg w szpitalu. Jak mnie zostawia to juz wgl [emoji23][emoji23][emoji23] dosc ze mam pessar to mi jeszcze tam wziernik bedzie ładować. Super.
No i gdzie Ty kochana tyle prezentów dostaniesz? Sto lat [emoji177][emoji445][emoji322][emoji320] samych sukcesów i spełnienia marzeń [emoji8]

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Do góry