reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
ehhh a u mnie dzisiaj ciężki i stresujący dzień... W nocy nasypało ponad pol metra śniegu wiec slupy i drzewa poprzewracalo w nocy wysiadł prad i woda, jakas mega awaria takiej sytuacji nie bylo od 25lat, do wieczora udało sie przywrócić 70% miasta do życia u nas na szczęście sie tez udało, ale wodę mamy dopiero teraz. Dodatkowo mój tata jest pod respiratorem, który ma baterie ale niestety nie na tak długo, a przewidywali ze może wrócić prad dopiero jutro rano, nawet szpital miałby problem na tak długo. Na szczęście udało nam sie skombinować popołudniu agregat i u mnie w domu ładowaliśmy ups i woziliśmy do mamy. Na szczęście mieszka blisko szpitala wiec jej nitke jak najszybciej przywracali i juz zrobili i sytuacja opanowana... Ale co stresu bylo to ehhh...
 
Ja też miałam afi 11 w 30tyg i jak najbardziej mówiła gin że w porządku ,a mała miała 1250g.
Jaka piękna waga ... [emoji6] [emoji7]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
ehhh a u mnie dzisiaj ciężki i stresujący dzień... W nocy nasypało ponad pol metra śniegu wiec slupy i drzewa poprzewracalo w nocy wysiadł prad i woda, jakas mega awaria takiej sytuacji nie bylo od 25lat, do wieczora udało sie przywrócić 70% miasta do życia u nas na szczęście sie tez udało, ale wodę mamy dopiero teraz. Dodatkowo mój tata jest pod respiratorem, który ma baterie ale niestety nie na tak długo, a przewidywali ze może wrócić prad dopiero jutro rano, nawet szpital miałby problem na tak długo. Na szczęście udało nam sie skombinować popołudniu agregat i u mnie w domu ładowaliśmy ups i woziliśmy do mamy. Na szczęście mieszka blisko szpitala wiec jej nitke jak najszybciej przywracali i juz zrobili i sytuacja opanowana... Ale co stresu bylo to ehhh...
To straszne zeby w dzisiejszych czasach byly takie problemy...dobrze ze sie Wam udalo !

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ale mogę iść z kartą rossne? bo ja tą aplikację przez kompa ogarnelam- w tel nie miałam miejsca na instalowanie :D

Bez karty z tego co rozumiem masz 49% zniżki, a z karta 55% - na samą kartę Rosnę niestety nie dostaniesz (tak mi powiedziała pani w sklepie) bo chodzi o promowanie aplikacji. Ale z tym różnie bywa, skoro w naszym przypadku to ten sam nr karty...


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Hej dziewczyny. Bylam dzis na usg. Mala ma nogi mega dlugie :) bedzie modelka :) wszystko z nia wporzadku ale niestety caly czas polozona miednicowo i lekarka stwierdzila ze mam malo wód plodowych i raczej sie juz nie obroci :( prawdopodonie czeka mnie cc i to duzo wczesniej niz termin porodu :( to chyba przez moj maly brzuch mala nie ma jak sie przekrecic :( zreszta same zobaczcie ze wygladam na pierwszy trymestr a nie 31 tydzien :(
1492624660-aaaaaa.jpeg



A ja Ci takiego malućkiego aż zazdroszczę [emoji16][emoji7]Nie martw się, może na złość całemu światu się obróci!


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
ehhh a u mnie dzisiaj ciężki i stresujący dzień... W nocy nasypało ponad pol metra śniegu wiec slupy i drzewa poprzewracalo w nocy wysiadł prad i woda, jakas mega awaria takiej sytuacji nie bylo od 25lat, do wieczora udało sie przywrócić 70% miasta do życia u nas na szczęście sie tez udało, ale wodę mamy dopiero teraz. Dodatkowo mój tata jest pod respiratorem, który ma baterie ale niestety nie na tak długo, a przewidywali ze może wrócić prad dopiero jutro rano, nawet szpital miałby problem na tak długo. Na szczęście udało nam sie skombinować popołudniu agregat i u mnie w domu ładowaliśmy ups i woziliśmy do mamy. Na szczęście mieszka blisko szpitala wiec jej nitke jak najszybciej przywracali i juz zrobili i sytuacja opanowana... Ale co stresu bylo to ehhh...

Jeju współczuję stresu! Dobrze, że już wszystko pod kontrolą




74703e3kkwoaumma.png
 
Bez karty z tego co rozumiem masz 49% zniżki, a z karta 55% - na samą kartę Rosnę niestety nie dostaniesz (tak mi powiedziała pani w sklepie) bo chodzi o promowanie aplikacji. Ale z tym różnie bywa, skoro w naszym przypadku to ten sam nr karty...


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Ściągnełam tą aplikację i nr karty rossne jest taki sam jak na aplikacji.
 
reklama
Do góry