reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Pomiar afi wg usg to12 wiec w normach ale lekarka powiedziala ze jest ich malo jak na ten tydzien...

Nie. Narazur mam pic duzo wody ale nic nie mowil o uzupelnieniu

Dla mnie to i tak mega duzy brzuch bo ja w pasie bylam bardzo szczupla. Ucisku nie czuje. Szczrze to brzuch nie jest nawet jakos bardzo napiety. Pepek wklesniety, linea negra brak wiec co poniektorzy stwierdziliby ze sie najadlam a nie w ciazy jestem :)
Co do cc to oczywiscie nie tragedia ale bardzo chcialam rodzic naturalnie. Ale najwazniejsze ze mala zdrowa. Zrobie co bedzir trzeba i tyle.


Ja miałam AFI 11 ostatnio i mówili, że ilośc w normie...




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Sis norma AFI to 5-25 jeśli miescisz się w tym przedziale jest ok, po cholere Cie straszy.
Gdyby było 5 i mniej można by było myśleć, ale.Ty jesteś prawie w srodeczku. Może powiedziała że mało bo wód przybywa do 34 tc a potem fizjologiczne spadają do porodu.
W poprzedniej ciąży miałam w gornej granicy normy i w szpitalu halo z tego nie robili. Potem zaczęły spadać, a co do picia wody to mi nawet zalecił przy mojej górnej granicy normy, więc piłam i było git.

Mlodamama to rewelacja ;-)
 
Hej dziewczyny. Bylam dzis na usg. Mala ma nogi mega dlugie :) bedzie modelka :) wszystko z nia wporzadku ale niestety caly czas polozona miednicowo i lekarka stwierdzila ze mam malo wód plodowych i raczej sie juz nie obroci :( prawdopodonie czeka mnie cc i to duzo wczesniej niz termin porodu :( to chyba przez moj maly brzuch mala nie ma jak sie przekrecic :( zreszta same zobaczcie ze wygladam na pierwszy trymestr a nie 31 tydzien :(
1492624660-aaaaaa.jpeg



Jeszcze na koniec moze Ci wyskoczyć i wtedy bedzie obrót. Nie trać nadziei do końca.
 
ale może zależy tez od wielkości maluszka? Bo mój jest malutki, miał wtedy ok 1200g




74703e3kkwoaumma.png
No ja mialam mierzone dzis czyli 30t2d a mala wazy 1700 g wiec moze cos w tym byc.
Moze faktycznie chodzi o wymiary malej i mojej macicy ktora jest dosyc mala... Juz mam kompletny metlik. No ale nic. Nie chce sie nakrecac.

 
A ja tak swoją drogą to chyba mam problemy przez pierwszą ciążę bo rodziłam na sucho a raczej w odrobinie czarno-zielonych wód [emoji58] położna mnie olała trwało to 12 godz z czego parte chyba koło godziny synek 3600 [emoji58] bo drugi synek mimo że 4100 to już poszedł miodzio a teraz mam coś pomiędzy kurna jak kawał mięsa mam nadzieję że to dziecka nie zablokuje i kurna nie wyrwie mi pochwy [emoji33]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom

A czy to nie jest kwalifikacja do cc?
Ja choć boję się masakrycznie cc, to w Twoim wypadku juz bym się zdecydowała.
 
reklama
Do góry