reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Z jednej strony fajnie, bo w portfelu mam wiecej kart lojalnościowych niz pieniędzy i całej reszty a z drugiej strony mnie to wkurza, bo do h&m tylko appka, teraz rossmann a ja jakoś nie lubię zaśmiecać swojego telefonu, mam tylko takie aplikacje z których korzystam na codzień [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi bardziej pasuje na telefonie bo też mam tylko aplikacje których używam a w portfelu to zawsze tyle się naszukam. Portfel to jest moje przekleństwo syf tam taki ze zgubić się idzie. Ostatnio postanowiłam ogarnąć i w paragonach i kartach i innych jakichś znalazłam 250 zł i nie wiem dlaczego były w "smieciachw" więc jak ja mam taką małą kartę znaleźć szybko :D tylko dowód i karty płatnicze mam zawsze w tym samym miejscu reszty nie ogarniam..
 
reklama
Mi bardziej pasuje na telefonie bo też mam tylko aplikacje których używam a w portfelu to zawsze tyle się naszukam. Portfel to jest moje przekleństwo syf tam taki ze zgubić się idzie. Ostatnio postanowiłam ogarnąć i w paragonach i kartach i innych jakichś znalazłam 250 zł i nie wiem dlaczego były w "smieciachw" więc jak ja mam taką małą kartę znaleźć szybko :D tylko dowód i karty płatnicze mam zawsze w tym samym miejscu reszty nie ogarniam..
Fajnie znalezisko :D
Ja tam mam wzorowy porządek, nawet karty układam kolorami ale ja jestem walnięta :p :p
 
Fajnie znalezisko :D
Ja tam mam wzorowy porządek, nawet karty układam kolorami ale ja jestem walnięta :p :p
No też byłam mile zaskoczona ale i zdziwiona że nie zorientowałam się wcześniej że mi pieniędzy ubywa :D muszę kupić jakiś porządny portfel bo mam taki na zamek a nie zupełnie otwierany i te przegródki są ciasne i niezbyt widoczne i tak później jest..
 
No też byłam mile zaskoczona ale i zdziwiona że nie zorientowałam się wcześniej że mi pieniędzy ubywa :D muszę kupić jakiś porządny portfel bo mam taki na zamek a nie zupełnie otwierany i te przegródki są ciasne i niezbyt widoczne i tak później jest..
To jutro shopping dla maluszka :D :D
 
Hej dziewczyny. Bylam dzis na usg. Mala ma nogi mega dlugie :) bedzie modelka :) wszystko z nia wporzadku ale niestety caly czas polozona miednicowo i lekarka stwierdzila ze mam malo wód plodowych i raczej sie juz nie obroci :( prawdopodonie czeka mnie cc i to duzo wczesniej niz termin porodu :( to chyba przez moj maly brzuch mala nie ma jak sie przekrecic :( zreszta same zobaczcie ze wygladam na pierwszy trymestr a nie 31 tydzien :(
1492624660-aaaaaa.jpeg


O rany jaki malenki brzuszek! Sliczny! Ale mala rzeczywiscie moze nie miec za duzo miejsca. A nie czujesz przez to jakiegos mega ucisku?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gemina śliczny śpiworek [emoji7]
Powiedz mi ile u ciebie kosztowałby śpiworek w rozmiarze powiedzmy 68?




74703e3kkwoaumma.png
Wiesz, nie mam pojęcia, trzeba by policzyć [emoji38] to pierwszy jaki uszyłam. I trudno mi powiedzieć jaki to będzie rozmiar 68, łatwiej jak powiesz jaki ma być długi w cm od ramion do dołu. Ten jest chyba w 62, tak myślę [emoji6]
Materiał flanela z wierzchu i w środku, żeby oddychał, a pomiędzy cieniutka ocieplina więc latem też będzie dobry

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
SisiP brzuszek masz mniejszy niż ja bez ciąży ;) ale nie martw się, najważniejsze, że ich ilośc mieści się w normach. Znasz pomiar AFI?




74703e3kkwoaumma.png
Pomiar afi wg usg to12 wiec w normach ale lekarka powiedziala ze jest ich malo jak na ten tydzien...
Sisi,a lekarz nie mówił nic o tym,żeby uzupełnić?
Nie. Narazur mam pic duzo wody ale nic nie mowil o uzupelnieniu
O rany jaki malenki brzuszek! Sliczny! Ale mala rzeczywiscie moze nie miec za duzo miejsca. A nie czujesz przez to jakiegos mega ucisku?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Dla mnie to i tak mega duzy brzuch bo ja w pasie bylam bardzo szczupla. Ucisku nie czuje. Szczrze to brzuch nie jest nawet jakos bardzo napiety. Pepek wklesniety, linea negra brak wiec co poniektorzy stwierdziliby ze sie najadlam a nie w ciazy jestem :)
Co do cc to oczywiscie nie tragedia ale bardzo chcialam rodzic naturalnie. Ale najwazniejsze ze mala zdrowa. Zrobie co bedzir trzeba i tyle.

 
reklama
Wiesz, nie mam pojęcia, trzeba by policzyć [emoji38] to pierwszy jaki uszyłam. I trudno mi powiedzieć jaki to będzie rozmiar 68, łatwiej jak powiesz jaki ma być długi w cm od ramion do dołu. Ten jest chyba w 62, tak myślę [emoji6]
Materiał flanela z wierzchu i w środku, żeby oddychał, a pomiędzy cieniutka ocieplina więc latem też będzie dobry

0d1yhqvkorvfo1vd.png

Ok, zorientuję się jakie wymiary bym chciała heheh odezwę się na priv z danymi heheh
No i pytanie do kiedy musiałabym się zdecydować - kiedy idziesz na "l4"? ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
Do góry