reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
A z tym cyrklem to chodzi o wymiary miednicy- bo kobiety mimo, ze chude grube i przeróżne to często miednice maja w tych samych widelkach ;) mierzy się wymiar miedzykolcowy, miedzygrzebieniowy i miedzykretażowy i jeszcze sprzezna przekątna ale tak jak Emkaaa napisała najważniejszy jest wymiar główki bo reszta ciała tak czy siak przejdzie ; )
 
Ale mogę iść z kartą rossne? bo ja tą aplikację przez kompa ogarnelam- w tel nie miałam miejsca na instalowanie :D
Hmm.. Ostatnio jak Pani mi tłumaczyła to mówi że schodza z tej wersji papierowej i dlatego są połączone. Kazała założyć zwykle konto (które tylko jest przez tel) i do tego dołączyć rossne i papierową wersję wyrzucić. Ale myślę że skoro numer się zgadza a przez system są połączone to może być i ta zwykła ;)
 
A z tym cyrklem to chodzi o wymiary miednicy- bo kobiety mimo, ze chude grube i przeróżne to często miednice maja w tych samych widelkach ;) mierzy się wymiar miedzykolcowy, miedzygrzebieniowy i miedzykretażowy i jeszcze sprzezna przekątna ale tak jak Emkaaa napisała najważniejszy jest wymiar główki bo reszta ciała tak czy siak przejdzie ; )
Międzykretażowy [emoji23] owszem glowka jest wazna ale jest jeszcze obawa o dystocje barkową przy duzej wadze...

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Hmm.. Ostatnio jak Pani mi tłumaczyła to mówi że schodza z tej wersji papierowej i dlatego są połączone. Kazała założyć zwykle konto (które tylko jest przez tel) i do tego dołączyć rossne i papierową wersję wyrzucić. Ale myślę że skoro numer się zgadza a przez system są połączone to może być i ta zwykła ;)

Z jednej strony fajnie, bo w portfelu mam wiecej kart lojalnościowych niz pieniędzy i całej reszty a z drugiej strony mnie to wkurza, bo do h&m tylko appka, teraz rossmann a ja jakoś nie lubię zaśmiecać swojego telefonu, mam tylko takie aplikacje z których korzystam na codzień [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To sorki[emoji23] pomyliłam cie z którąś [emoji23][emoji23] Bo kurw... jakby ze dwie miały jakieś dolegliwości to by było prościej, a tak się wszystko myli [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
Hihi to mi wypada [emoji23] narazie olewam sprawę zobaczę co dalej a co ty też coś masz co ci wypada bo nie zdążyłam doczytać

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja tak swoją drogą to chyba mam problemy przez pierwszą ciążę bo rodziłam na sucho a raczej w odrobinie czarno-zielonych wód [emoji58] położna mnie olała trwało to 12 godz z czego parte chyba koło godziny synek 3600 [emoji58] bo drugi synek mimo że 4100 to już poszedł miodzio a teraz mam coś pomiędzy kurna jak kawał mięsa mam nadzieję że to dziecka nie zablokuje i kurna nie wyrwie mi pochwy [emoji33]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry