reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja nie miałam jeszcze nigdy tych skurczy.
Ciekaw czy to ma jakiś związek z tym ,że poród mi się zaczął od chlustu wód a nie od skurczy?

Skurcze Braxtona ma każda, ale nie każda je czuje. Tak macica przygotowuje się do porodu. Z czasem zmieniają się w te przepowiadające, które mogą byc początkiem porodu.

Moje Braxtona w pierwszej ciąży miałam na 2-3 mce przed. A takie juz wyczuwalne i prawie zawsze od 13 stej prawie przez cały 9 mc.
Mój syn urodził się o 13 [emoji848][emoji848][emoji848], teraz zastanawiam się czy jest w tym jakas zależność.
 
reklama
Skurcze Braxtona ma każda, ale nie każda je czuje. Tak macica przygotowuje się do porodu. Z czasem zmieniają się w te przepowiadające, które mogą byc początkiem porodu.

Moje Braxtona w pierwszej ciąży miałam na 2-3 mce przed. A takie juz wyczuwalne i prawie zawsze od 13 stej prawie przez cały 9 mc.
Mój syn urodził się o 13 [emoji848][emoji848][emoji848], teraz zastanawiam się czy jest w tym jakas zależność.
Ja nie czuję na razie...albo nie wiem dokładnie jak sie je odczuwa..:)
 
Ja też nie czuję żadnych skurczy.

A nasza mała rusza się delikatnie, nawet dzisiaj na usg było widać, że się rusza a ja tego nie czułam, aż się gin dziwił i śmiał [emoji28] ćwiczyła oddychanie ruszając brzuszkiem [emoji4] a w ogóle jest cały czas głową do dołu i oby tak zostało!
Ale potrafi też porządnie kopnąć i rozciągać się, więc ruchów liczyć nie muszę [emoji6]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Mam pytanie o Wasze skurcze "ćwiczebne":czy nasiliły się Wam- w sensie nie ilość, ale intensywność?
U mnie nie są bolesne, ale są juz tak mocno spinające , ze jak stoję lub idę to wolę usiąść i przeczekać. Na szczęście większość mam w nocy wiec luz, ale 2-4 w dzień tez się trafi.

U mnie juz od jakiegos czasu sa bardziej intensywne i czestsze chyba tez. Tez wtedy siadam i czekam az przejdzie, albo jak to jest w trakcie chodzenia i nie ma gdzie usiasc, to sie pochylam i tak czekam az sie skonczy;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a co myslicie o tych kolkach pod tylek na czas po porodzie? Kupowac to, czy nie jest potrzebne?:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja od dwóch nocy mam te skurcze takie dosyć odczuwalne ale narazie tylko w nocy dzisiaj np miałam trzy aż się trochę przestraszyłam ale parę oddechów i już był spokój

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
reklama
Do góry