reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

1491322456-aaaaaa.jpeg


I dupa bo mi ta glukoza stoi i miejscu a nir spada po 2h [emoji22][emoji22][emoji22] i co teraz?

 
reklama
Moj maz sie smieje ze mi kupi te majtki Tena dla staruszek na nietrzymanie moczu....

c55f3e3kq403a9og.png
To nie ma śmiechu wcale. Ostatnio gadam z kolerzanka która ma 8 miesięcznego syna. Pyta się mnie jak twój pęcherz? Ja że już kuźwa popuszczam. A ona do mnie ze ona dopiero teraz przestała popuszczac! [emoji31]

 
Hej kochane ja juz po wizycie.Córeczka rozwija sie dobrze ma 1825g.Jest troche wieksza jak na 30tydz.Mam juz ustalony termin porodu przez cc na 05,06.Chyba ze córcia sie pospieszy to bedzie wczesniej.Ulozenie podlozne glowkowe jak na razie ale u mnie to nie ma znaczenia.Jutro mam usg u specjalisty to zobaczymy czy sie wszystko potwierdzi.Nie spodziewalam sie ze tak wczesnie ustali mi termin...chyba sie musze pospieszyc z pakowaniem walizki:)
 
Hej kochane ja juz po wizycie.Córeczka rozwija sie dobrze ma 1825g.Jest troche wieksza jak na 30tydz.Mam juz ustalony termin porodu przez cc na 05,06.Chyba ze córcia sie pospieszy to bedzie wczesniej.Ulozenie podlozne glowkowe jak na razie ale u mnie to nie ma znaczenia.Jutro mam usg u specjalisty to zobaczymy czy sie wszystko potwierdzi.Nie spodziewalam sie ze tak wczesnie ustali mi termin...chyba sie musze pospieszyc z pakowaniem walizki:)

Właśnie czekałam na wieści od Ciebie.
Czyli cc bedzie w 39 tc. Ale fajnie , ze masz termin. U nas to wielka niewiadoma.
 
reklama
Do góry