reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A ja wracam od poloznej,wszystko ok,pytalam sie o podawanie wit C przed szczepionka,to wedlug niej nie ma takiej potrzeby jezeli mama dobrze sie odzywia to dziecko dostanie witaminy z mlekiem o ile karmi piersia oczywiscie ,no i ewentualnie polecila witaminy dla mam.Pokazala tez dziwaczne cwiczenia ,ktore maja ulatwic dziecku obrocenie sie.Na rano i wieczor.Chociaz mowila,ze tylko 4 % dzieci sie nie obraca ,wiec nie ma co sie przejmowac,a jezeli sie nie obroci to,czesto mamy chca cesarke.Powiedziala tez ,ze w 36 tyg sprawdzi jakie jest polozenie malej na swoim malym usg ,bo ona jeszcze moze sie pare razy obrocic.Mam nadzieje,ze do tego czasu mloda znajdzie tunel .☺poza tym pogadalismy sobie o pepuszkach,pierwszych spacerach,odwiedzinach,Znieczuleniach,kapielach i ogolnie wszystkim co tutaj ,na razie nie mam pytan.Kurs 20 kwietnia,a tymczasem bede was sledzic ☺
 
reklama
My po wizycie , moja kruszynka zrobiła dziś strajk generalny , nóżki zaciśnięte , rączki na krzyż .Niestety nie udało się potwierdzić czy dziewczynka czy chłopczyk .Narazie jest odwrócona głową do góry , oby się jeszcze odwróciła .Cała resztą super i mamy już ponad 1600 gram:)
 
A jaką konsystencję ta babka ma mieć? Bo surowa nie jest ale kroić w plastry też się nie da a boję się że ją spale hmmm

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Majka już zrobiłaś? Moja siedzi w piekarniku [emoji4]

16udskjopmtfyunf.png
 
Majka już zrobiłaś? Moja siedzi w piekarniku [emoji4]

16udskjopmtfyunf.png
Tak [emoji134] faktycznie jak stygnie to tężeje. Jestem tak objedzona że ruszać się nie mogę ale ona tak wciąga... Ach jak mi dobrze! [emoji23]
Ukłony dla koleżanki od przepisu [emoji8]
Następnym razem bez 5kg ziemniaków nie podchodzę bo nie ma co odsmażać [emoji3]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak [emoji134] faktycznie jak stygnie to tężeje. Jestem tak objedzona że ruszać się nie mogę ale ona tak wciąga... Ach jak mi dobrze! [emoji23]
Ukłony dla koleżanki od przepisu [emoji8]
Następnym razem bez 5kg ziemniaków nie podchodzę bo nie ma co odsmażać [emoji3]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też już po[emoji4] Justynko dziękujemy [emoji8]

16udskjopmtfyunf.png
 
Nie mam problemu dziewuszki. I mnie taki blacharz to praktycznie.co sobotę albo co drugi tydzień. Ja to najbardziej lubię starte na małych oczkach ale ostatnio.poszlam na łatwiznę i przez maszynkę je przetarlam i tez dały rade. Ja najbardziej lubię odsmarzone na wieczór z maslanka do popicia [emoji7]

Moja rodzinna dok powiedziała ze może mi ta kurzajki wymrozic bo jej rechabilitant ma azot u siebie wiec spróbujemy zobaczymy.

 
Nie mam problemu dziewuszki. I mnie taki blacharz to praktycznie.co sobotę albo co drugi tydzień. Ja to najbardziej lubię starte na małych oczkach ale ostatnio.poszlam na łatwiznę i przez maszynkę je przetarlam i tez dały rade. Ja najbardziej lubię odsmarzone na wieczór z maslanka do popicia [emoji7]

Moja rodzinna dok powiedziała ze może mi ta kurzajki wymrozic bo jej rechabilitant ma azot u siebie wiec spróbujemy zobaczymy.

No właśnie też najbardziej lubię odsmażane ale nie będzie co [emoji23]

Wyrażanie najpewniejsze ale bardzo bolesne.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry