reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jaja są najważniejsze :)
Ooo to racja ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Mój mąż miał dużo kurzajek i zeszły mu jak parę razy szorowalam coś domestosem ;)

To się lenistwo nazywa:)
Ja sama ogarniam dziecko (nie chodzi do zlobka) dom, często podwójne obiady, kury ,podwórek i mam czas posiedzieć jeszcze przed TV :D


 
Mogę się wam wywnętrzyć?
Mam znajomą, która rodzi drugie w lipcu. Pierwsza córka faktycznie dała im w kość - mega alergie, nadpobudliwa, spać nie chciała, no koszmar. Ale teraz Gabi ma 1,3 roku, chodzi do żłobka i jest zdrowym wesołym dzieciakiem. A matka w domu od początku ciąży.
I ona mi mówi, że nie ma na nic czasu, bo wciąż się zajmuje Gabi. Nie gotuje ziemniaków ani zup bo nie ma czasu obierać warzyw, nie dba w ogóle o siebie bo nie ma czasu i wciąż narzeka!
Kurczę, no jak młoda jest w żłobku, to może ugotować obiad, iść na basen czy do kosmetyczki!! Albo wysłać ją z ojcem czy babcią na spacer. Co będzie jak się drugie urodzi?
Biedne dzieciaki, będą słyszeć, że przez nie matka nie ma życia...

Czy tylko ja jestem nieżyciowa i uważam, że matka ma prawo zostawić na chwilę dziecko i mieć czas dla siebie, na kawę z przyjaciółką?!

Moja mama ma 6 dzieci, jedna ciocia 4, druga ciocia 4. I widzę po nich, że to kwestia organizacji i chcenia. Można iść do fryzjera i wyjść z domu wieczorem mając małe dzieci!
Ja zamierzam [emoji38]

0d1yhqvkorvfo1vd.png

Jak człowiek ma więcej to sie lepiej organizuje, bo wie co to prawdziwy brak czasu. Każda minuta na wagę złota. O wyjścia i czas dla siebie tez się celebruje bardziej. Przynajmniej ja mam takie doświadczenie.
 
reklama
Do góry