reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja dostałam w szpitalu jak leżałam kilka maskotek i nam pani dr też powiedziała, że to głupota przynieść taki prezent i że powinniśmy to wszytko wyprać po powrocie.

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
reklama
Temat myśle że obowiązuje po każdej wizycie w szpitalu, nawet odwiedzających, dlatego myśle że dobrze poruszony temat przez Mamaginekolog.
A zabawki dla świeżo upieczonego bobasa? Pozostawię to bez komentarza [emoji16]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png

U nas temat można rozciągać tez na podróże w pociągach i samolotach.

Choć muszę przyznać, że poprzednim razem wzięłam rogala do karmienia (głupi pomysł) i skoro go nie używałam to go nie wybrałam.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Z Zusem sprawa wyjasniona, wystarczyla jedna normalna kobieta, ktora powiedziala o co chodzi, ksiegowala napisze odwolanie i bedzie ok! Tylko potrwa to pewnie z miesiac.

U mnie tez z brzuchem cos sie dzieje :/ mega boli mnie lewy bok, podbrzusze i pachwina. Nie wiem co to. Moze od kregoslupa? Najgorzej jest w nocy, i jak dlugo siedze a potem musze wstac, albo ogolnie jak zmieniam pozycje. Jak juz rozchodze to nie jest tak zle... ma ktos tak?
Zastanawiam sie czy to nie przez to ze w zeszlym tyg jak wysiadalm z takiego dostawczego auta, to jedna noga zahaczyla mi sie o kable w srodku, a druga wypadlam na zewnatrz - prawie upadlam i moze cos sobie naciagnelam, nie wiem.. ale od dwoch dni ciezko mi sie ruszac ://


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
Dziś też męczył mnie twardy brzuch. Wzięłam nospe, wypilam melise i dużo leżę. Od kilku dni czuje ucisk na krocze i jakby się rozszerzało. Bardzo nieprzyjemne uczucie, aczkolwiek już tak miałam i do tej pory nic złego z tego nie wynikało. Za 1,5 tygodnia wizyta u gina, więc już niedługo. W tym tyg glukoza... Wypralam ciuszki, jeszcze tylko prasowanie. Kilka rzeczy muszę kupić wreszcie sobie. Dziewczyny ja to już niedługo pakuje walizkę. Wiem, że wcześnie, ale będę czuć się bezpiecznie wiedząc, że w razie W wszystko jest pod ręką :-)

Tak z innej beczki. Moja teściowa to kosmitka :-D Już przeżywa co założy na chrzciny.... Wybiera chrzestnych. My z mężem nawet z nią nie rozmawiamy na ten temat, ale ona już tak się nakręcila :-D
 
Z Zusem sprawa wyjasniona, wystarczyla jedna normalna kobieta, ktora powiedziala o co chodzi, ksiegowala napisze odwolanie i bedzie ok! Tylko potrwa to pewnie z miesiac.
Cieszę się i mam nadzieje dobrego zakończenia. Czego nie wypłacił ZUS w terminie będzie musiał wypłacić z kolejnym rzutem, ale samo to czekanie i kłócenie się o coś co Ci się należy jest chore.

A z brzuchem mam w drugą stronę, jak za długo stoję w miejscu, albo siedzę w wymuszonej pozycji zaczynam czuć takie rwanie. Aby przeszło zwykle muszę się położyć i dopiero później mogę normalnie funkcjonować.



p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry