reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Polecam inhalacje z soli nebu-dose hipertonic


7u223e3kwboc3bjp.png
Nie słyszałam o tym ale podejdę do apteki i zapytam czy mają.Jak sie robi takie inhalacje?
 
reklama
Uwielbiam lekarstwo w postaci czekolady :)
A m od paru dni rano zaraz po przbudzeniu twardnieje brzuch. Nie jest to bolesne i nie powtarza sie w ciagu dnia ale jak sie rano przekrecam z boku na plecy to jest twardy jak kamien. Chwila i mija. Co to moze byc ?

p19u9jcg81ehxczt.png
Ja tak mam od 20 tc, dzisiaj zaczynam 30 tc, zwłaszcza w nocy przy zmianie pozycji. Ale teraz w dzień już też, moja gin mówi że to czynność fizjologiczna i całkowicie normalna. Szyjka na ostatnim pomiarze kilka dni temu miała 45 mm więc to nie ma wpływu na skracanie.
 
A ja jestem dalej chora:( Jutro ide znowu do internisty bo mi nie przechodzi.Biore antybiotyk od ok 5dni i strasznie sie martwie czy nie wpłynie on na dziecko.Czy macie jakis naturalny przepis na rozrzedzenie kataru i wydzieliny w oskrzelach?Pije syrop z cebuli i herbate z imbirem miodem i cytryna i nic nie pomaga:(

Na rozrzedzenia zawsze woda morska w spray. Przy oskrzelach inhalacje z nebulizatora z soli fizjologicznej bardzo się sprawdzają.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Nie słyszałam o tym ale podejdę do apteki i zapytam czy mają.Jak sie robi takie inhalacje?

To jest sól, tylko nie ta fizjologiczna 0,9%, ta ma 3% :)

Wlewasz do nebulizatora / jesli nie masz to kicha, ale warto kupic, przy dziecku na pewno się przyda - rewelacja na katar u takich dzieci


7u223e3kwboc3bjp.png
 
To jest sól, tylko nie ta fizjologiczna 0,9%, ta ma 3% :)

Wlewasz do nebulizatora / jesli nie masz to kicha, ale warto kupic, przy dziecku na pewno się przyda - rewelacja na katar u takich dzieci


7u223e3kwboc3bjp.png
Własnie kupiłam za 95zł nebulizator Sanity i tą sól nebu dose moze pomoze.Czy jest jeszcze cos co tam moge zaaplikować oprocz tej soli?
Dzieki bardzo dziewczyny za rady!!!
 
Mi tez twardnieje brzuch, czasem nawet troche to boli, ale po chwili przechodzi. Jak wstaje w nocy do toalety to tez zazwyczaj jest twardy. Ale to pewnie te skurcze przepowiadajace:) we wtorek wizyta- juz nie moge sie doczekac az zobacze moja Malutka:D
Tylko obawiam sie wazenia :p no i co lekarz na moj podwyzszony cukier..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
reklama
Mój skarb ważył 1760 jak się urodził, w szpitalu byliśmy około 20 dni. Musiał dobić do wagi i pomagali mu witaminami.

Co do skurczy lydek ja mam masakre, jem Aspargin i o ile na więzadła bardzo pomógł tak na łydki już nie bardzo :-(

A jeśli chodzi o zatkany nos, ja walczyłam z tym bardzo długo, aż zaczęłam płukać zatoki a do butli do płukania dałam około 15 kropel wody utlenionrj, byłam w szoku bo następnego dnia nie miałam ani kataru ani zatkanego nosa.

Ja mam jakiegoś maluszka w brzuchu bo ważył na połówkowych 400g.... No to ja nie wiem, mam nadzieję że urósł.
 
Do góry