reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

hej Majka mi aplikacja mowi ze jestem w 6 tyg i i 2 dniu. A tu u ciebie widze 5 tydz i 2 dzen. Kurcze juz nie wiem jak to z tymi tygodniami jest jak to obliczylas???
 
reklama
Hello Czerwcówki!
Trzymam kciuki za Wasze pozytywne testy i bety. U mnie wizyta w sobotę [emoji4]. Cieszę się i obawiam. Wiem że mój gin poczeka z założeniem karty ciąży do 10 tc.

A z atrakcji- przeziębienie...

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
camel bedzie dobrze chociaz wiem ze latwo mowic mowic bo sama wiem co czulam przy drugiej ciazy przez 36tc jeden wielki strach czy zostane mama czy dalej spotka mnie to samo, ciaza cala przelezana z nogami do gory 7 razy bylam z druga corcia w szpitalu za 7 juz urodzilam , corcia zdrowa ii bardzo silna .Najgorsze jest to czekanie .. Gdyby sie teraz udalo byl by to 4t0d .
 
Ostatnia edycja:
Anika84 bete zrobie jak tylko ponownie ukarzą mi sie II kreseczki na tescie . tylko wlasnie obawiam sie o te dziwne plamienia nie wiem sama jak to nazwac.
 
Witam nowe kolezanki, rozgosccie sie :-) :)
Malinka123 a co sie stalo, ze musialas lezec? Historia moze sie powtorzyc? Ja w pierwszej ciazy musialam sporo sie oszczedzac i duzo lezec gdzies od 22 tyg. Mam wielka nadzieje, ze tym razem tak nie bedzie, bo wiadomo przy 1,5 dziecku ciezko...:no:

Kurcze i ciagle jakos mi wypada z glowy zeby sie umowic do gina i przypominam sobie np o tej godzinie co teraz :p kiedy jest juz duza szansa na zobaczenie serduszka? W skonczonym 7 tyg?
 
Malinka jest cos takiego jak plamienie implantacyjne.u nie ktorych wieksze.

Mi apka przestala odliczac dni.5tc to ja mialam w sobote...

Witajcie nowe dziewczyny!!

Chyba wybiore sie na bete bo dostaje schizy...

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Witam się i ja [emoji16] ostatnia miesiączka 27.08 i dziś zrobiłam test no i wyszły II. Mam już rocznego synka i bardzo się boję, jak to będzie z dwojeczka. Pojutrze powtarzam test i jeśli będzie pozytywny umawiam się do lekarza.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Malinka jest cos takiego jak plamienie implantacyjne.u nie ktorych wieksze.

Mi apka przestala odliczac dni.5tc to ja mialam w sobote...

Witajcie nowe dziewczyny!!

Chyba wybiore sie na bete bo dostaje schizy...

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
Mój suwaczek też nie idzie do przodu [emoji53]

hchy3e3ktqkriidb.png
 
Witam nowe kolezanki, rozgosccie sie :-) :)
Malinka123 a co sie stalo, ze musialas lezec? Historia moze sie powtorzyc? Ja w pierwszej ciazy musialam sporo sie oszczedzac i duzo lezec gdzies od 22 tyg. Mam wielka nadzieje, ze tym razem tak nie bedzie, bo wiadomo przy 1,5 dziecku ciezko...:no:

Kurcze i ciagle jakos mi wypada z glowy zeby sie umowic do gina i przypominam sobie np o tej godzinie co teraz[emoji14] kiedy jest juz duza szansa na zobaczenie serduszka? W skonczonym 7 tyg?
U mnie w pierwszej ciąży lekarz drugie usg zrobił w 8 tygodniu, bo w 6 jeszcze nie było serduszka :-) Teraz sama poczekam jeszcze ze 2 tygodnie z usg, chociaż już nie mogę się doczekać :-D

hchy3e3ktqkriidb.png
 
reklama
Anika84 bete zrobie jak tylko ponownie ukarzą mi sie II kreseczki na tescie . tylko wlasnie obawiam sie o te dziwne plamienia nie wiem sama jak to nazwac.
Ja też miałam delikatne plamienie kilka dni po owulacji... Myślę że to był moment zagnieżdżania się komórki, bo i ból brzucha też wtedy czułam przez kilka godzin... :-)

hchy3e3ktqkriidb.png
 
Do góry