reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hejka :-*
Witam nowe mamusie.

Ja siedzę w sumie leżę jak na szpilkach.
Od piątku zwiekszylismy magnez bo miałam dziwne skurcze, myślę że to te Braxtona. Ale do tego zaczęło się klucie w szyjce. Boli cały czas od piątku, świra już dostaje. Jak leżę, stoję siedzę, masakra jakby mi się szyjka otwierala :-/
Jutro jadę rano do gina, póki co mam leżeć i nie wstawać :-/
Nie wiem co mi jest. Na szczęście synus daje popalić mamusi przy pepku więc tylko dlatego nie pojechałam na IP.
Ach...

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1488204388-aaaaaa.jpeg

co to było o paleniu w piecu chu... czym ? kochany sąsiad

w57vyx8dubspq12k.png
 
Hejka :-*
Witam nowe mamusie.

Ja siedzę w sumie leżę jak na szpilkach.
Od piątku zwiekszylismy magnez bo miałam dziwne skurcze, myślę że to te Braxtona. Ale do tego zaczęło się klucie w szyjce. Boli cały czas od piątku, świra już dostaje. Jak leżę, stoję siedzę, masakra jakby mi się szyjka otwierala :-/
Jutro jadę rano do gina, póki co mam leżeć i nie wstawać :-/
Nie wiem co mi jest. Na szczęście synus daje popalić mamusi przy pepku więc tylko dlatego nie pojechałam na IP.
Ach...

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj się Marciotek [emoji4] kurczę co to się dzieje z tymi naszymi brzuszkami [emoji45] odpoczywaj [emoji8]

16udskjopmtfyunf.png
 
Mam nadzieje ze te Wasze zmartwienia z brzuszkami szybko znikną i będzie wszystko dobrze, życzę zdrówka bo z nim wszystko się uda dobrze
 
Hejka :-*
Witam nowe mamusie.

Ja siedzę w sumie leżę jak na szpilkach.
Od piątku zwiekszylismy magnez bo miałam dziwne skurcze, myślę że to te Braxtona. Ale do tego zaczęło się klucie w szyjce. Boli cały czas od piątku, świra już dostaje. Jak leżę, stoję siedzę, masakra jakby mi się szyjka otwierala :-/
Jutro jadę rano do gina, póki co mam leżeć i nie wstawać :-/
Nie wiem co mi jest. Na szczęście synus daje popalić mamusi przy pepku więc tylko dlatego nie pojechałam na IP.
Ach...

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom

Po dzisiejszej nocy też czekam z niecierpliwością na jutrzejszą wizytę :( Bolał brzuch i czułam ciągnięcie . Też zwiększyłam dawkę magnezu. Mała była w ruchliwa w nocy, więc trochę mnie to uspokoiło . Oby to nie było nic złego .
 
A ja w nocy sie przekrecilam jakos niedelikatnie na spiaco..i tak mnie w pachwinie zabolalo ze wylam w bolu..no maz skoczyl na rowne nogi[emoji58][emoji53] ale przeszlo zaraz..wiezadlo z lewej strony tak mi daje popalic[emoji58]

 
Efta22 a skąd z Podkarpacia dokładnie jesteś bo ja też z podkarpackiego Mielec [emoji5]

Trzymam kciuki Marciorek i Biedronka żeby bóle szybko odpuscily [emoji8]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
reklama
CAMEL a do jakiego lekarza chodzisz?
U mnie wcześniej było widać pipkę. Sama widziałam,ale jakoś tak czułam się na chłopca. W 17 tyg na USG byłam pewna że będzie dziewczynka bo pipka była dość widoczna. Lekarz mówił od samego początku,że byłby bardziej przy dziewczynce bo to prawdopodobnie zalążki warg sromowych ,ale ostrzegał ,że różnie bywa i żeby nie malować pokoju na różowo.
No i w 21tc pytał czy to miał być chłopczyk.
Ja sama z mężem widziałam jajka i siusiaka. Lekarz też był zdziwiony ,że z dziewczynki zrobił się chłopiec ale to akurat nam pasuje bo staraliśmy się o chłopca. Teraz śmiejemy się,ze może mu się jeszcze odwidzieć i nie nastawiamy się na sto procent na żadną płeć.

Tak poza tym to na wigilię mój dziadek ,który jest jakimś wróżbitą ,życzył nam zdrowego synka i nawet z mężem się śmialismy,że jak On już coś powie to tak ma być:biggrin2:

PS w 17 tygodniu na USG mały zakrywal się jedną nogą i być może coś tam ukrył a ta rzekoma pipi była jeszcze nie wykształconymi jądrami,tak to sobie tłumacze

NATALIA ja jestem z okolic Leżajska. Mój lekarz to Dr Krzysztof Rebacz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry