reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej dziewczyny :-) :)
Mogę dołączyć?
Termin mam na 18 czerwca. Ciąża ciągnie mi się niemiłosiernie. Co dwa dni czuję jakbym kończyła nowy tydzień .
A zostało mi jeszcze 15 tygodni do końca. Chociaż myślę,że urodzę i tak wcześniej niż w 40 tygodniu:cool:

Jak się czujecie? Jak pogoda? Bo u mnie 11 stopni i słońce. Pięknie jest.
Witaj [emoji4] napisz coś więcej o sobie - która ciąża, skąd jesteś i coś co chcesz

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
To moja pierwsza ciąża. Mam 22 lata.
Pochodzę z Podkarpacia.
Prawdopodobnie urodzę chłopca choć to dość śmieszna historia. W środę dowiem się czy płeć się potwierdzi czy nie.
Do 21 tc była dziewczynka. Na ostatnim USG okazało się,że prawdopodobnie chłopiec i sam lekarz był zdziwiony.
Moje przeczucie od początku mówiło mi,że to chłopiec nawet typowe objawy były "chłopięce". Zobaczymy w środę czy znów coś się nie zmieniło :laugh2:
Obecnie nie pracuję. Nie uczę się(mój kierunek odwołano drugi rok z rzędu:no2:)
Także ciążę przeżywam w spokoju w domu,oczywiście aktywnie bo dość dużo ćwiczę i spaceruję.
Jak narazie z ciążą wszystko w jak najlepszym porządku i ze mną również co mnie cieszy bo ostatnie ciążę wszystkich kobiet w rodzinie były zagrożone. Mam nadzieję,że do tego przyczynił się mój tryb życia.
Poza tym aktualnie jestem przeziębiona ,a na zewnątrz taka pogoda jakby się lato zaczynało. No ale nie będę ryzykować i zostaję w domu.
No to w sumie tyle o mnie :cool2:
 
Jeśli u mojej dziewczynki wyskoczy coś miedzy nogami to będzie cudowny chłopczyk z mikro wacusiem , bo u mnie na ani jednym zdjęciu nie było go widać .Lekarz który upiera się że chłopczyk pokazał nam tylko coś ala jajeczka .
 
Ja bym sie chyba nie odwazyla odmowic kleszczy, vacum czy tego chwytu. Balabym sie, ze jeszcze bardziej skrzywdze tym dziecko.... przeciez jak kobieta rodzaca, czy nawet jej partner moze ocenic czy to jest konieczne czy nie? Ja absolutnie nie czuje, ze mam takie kompetencje.
Co do pomylki z plcia, to ja tez nigdy tak do konca na 100% nie wierze, rozne rzeczy sie zdarzaja. Aczkolwiek w dopie dzisiejszej techniki rzeczywiscie dziwne sie to wydaje.

Kurcze musze przy starszym synku kilka rzeczy ogarnac i nie wiem jak sie za to wszystko wziac. Chcemy go przelozyc do " doroslego" lozeczka, sprobowac odpieluchownia i odstawic smoczka, ale jakos nam sie nie sklada...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym sie chyba nie odwazyla odmowic kleszczy, vacum czy tego chwytu. Balabym sie, ze jeszcze bardziej skrzywdze tym dziecko.... przeciez jak kobieta rodzaca, czy nawet jej partner moze ocenic czy to jest konieczne czy nie? Ja absolutnie nie czuje, ze mam takie kompetencje.
Co do pomylki z plcia, to ja tez nigdy tak do konca na 100% nie wierze, rozne rzeczy sie zdarzaja. Aczkolwiek w dopie dzisiejszej techniki rzeczywiscie dziwne sie to wydaje.

Kurcze musze przy starszym synku kilka rzeczy ogarnac i nie wiem jak sie za to wszystko wziac. Chcemy go przelozyc do " doroslego" lozeczka, sprobowac odpieluchownia i odstawic smoczka, ale jakos nam sie nie sklada...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
nie przejmuj się to tak jak u mnie :( ze spaniem to ja mam blokadę, tak kocham go tulić na noc :(
 
nie przejmuj się to tak jak u mnie :( ze spaniem to ja mam blokadę, tak kocham go tulić na noc :(
A ile synek ma? Moj z kolei zasypia za raczke i jak sie w nocy placze ( a przebudza sie czesto) to jak mu reke dam to sie uspakaja. Nie wiem jak to pozniej bedzie.

A jeszcze tak a propos tych zdjec usg, to nie wiem co Wy tam widzicie, ale ja prawie nic. W zyciu bym nie powiedziala, czy cos jest penisem czy cipka, czy to w ogole jakas nerka itp.[emoji12]

A wiecie co u niektorych dziewczyn?U Kum, Wroniastej, Polusiowej? Bo ostatnio cos ich nie widac...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To moja pierwsza ciąża. Mam 22 lata.
Pochodzę z Podkarpacia.
Prawdopodobnie urodzę chłopca choć to dość śmieszna historia. W środę dowiem się czy płeć się potwierdzi czy nie.
Do 21 tc była dziewczynka. Na ostatnim USG okazało się,że prawdopodobnie chłopiec i sam lekarz był zdziwiony.
Moje przeczucie od początku mówiło mi,że to chłopiec nawet typowe objawy były "chłopięce". Zobaczymy w środę czy znów coś się nie zmieniło :laugh2:
Obecnie nie pracuję. Nie uczę się(mój kierunek odwołano drugi rok z rzędu:no2:)
Także ciążę przeżywam w spokoju w domu,oczywiście aktywnie bo dość dużo ćwiczę i spaceruję.
Jak narazie z ciążą wszystko w jak najlepszym porządku i ze mną również co mnie cieszy bo ostatnie ciążę wszystkich kobiet w rodzinie były zagrożone. Mam nadzieję,że do tego przyczynił się mój tryb życia.
Poza tym aktualnie jestem przeziębiona ,a na zewnątrz taka pogoda jakby się lato zaczynało. No ale nie będę ryzykować i zostaję w domu.
No to w sumie tyle o mnie :cool2:
Hej. Moze mamy tego samego lekarza bo z mojej dziewczynki tez zrobil sie chlopiec [emoji6]

c55f3e3kq403a9og.png
 
Do góry