reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

O kiedy będziesz na Agatowej ja 21.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

16.03


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
tak :( ale ja jestem ogólnie bardzo krzywa i jak byłam 2 tyg temu u neurochirurga to mi powiedział " i tak dobrze funkcjonujesz jak na razie, myślałem że koło 25 tygodnia to ty już będziesz tylko leżeć, a ty jeszcze chodzisz " [emoji33][emoji33] nie mam pojęcia co to miało znaczyć ale chyba że jest lepiej niż być powinno [emoji4]
Czy Was tez tak bola plecy ? Nje na dole ale w polowie plecow bol taki ze nie moge sobie znalezc pozycji... :(

p19u9jcg81ehxczt.png


w57vyx8dubspq12k.png
 
Dziewczyny ! Potrzebuję waszej rady bo mam dylemat :( otóż koleżanka poprosiła mnie abym była chrzestna... chrzciny robi w czerwcu ... wiem że nie powinnam ale odmówiłam. Podałam argument że nie będę na siłach po.porodzie bo tak naprawdę nie wiem jak się będę czuła. Stwierdziła że zrobi je w takim razie w maju .... tylko że 3 tyg przed porodem też nie fajnie. Po drugie nie jest to moja jakąś najbliższa przyjaciółka... po.prostu koleżanka. Nie chce brać na siebie odpowiedzialności i zobowiązania na całe życie... wiadomo jak to w życiu jest ... dziś koleżanki ale co będzie za rok? Powiedzcie mi czy wypada odmówić? Większość mówi że tego się nie odmawia ....

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
Dziewczyny ! Potrzebuję waszej rady bo mam dylemat :( otóż koleżanka poprosiła mnie abym była chrzestna... chrzciny robi w czerwcu ... wiem że nie powinnam ale odmówiłam. Podałam argument że nie będę na siłach po.porodzie bo tak naprawdę nie wiem jak się będę czuła. Stwierdziła że zrobi je w takim razie w maju .... tylko że 3 tyg przed porodem też nie fajnie. Po drugie nie jest to moja jakąś najbliższa przyjaciółka... po.prostu koleżanka. Nie chce brać na siebie odpowiedzialności i zobowiązania na całe życie... wiadomo jak to w życiu jest ... dziś koleżanki ale co będzie za rok? Powiedzcie mi czy wypada odmówić? Większość mówi że tego się nie odmawia ....

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Niby dziecku sie nie odmawia ale jak nie chcesz to przeciez Cie nikt nie zmusi... Powiedz ze nie chcesz jej narazac na szukanie chrzestej na sile w razie odpukac jakichs komplikacji... Niech znajdzie sobie kogos pewnego i juz :)

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Dziewczyny ! Potrzebuję waszej rady bo mam dylemat :( otóż koleżanka poprosiła mnie abym była chrzestna... chrzciny robi w czerwcu ... wiem że nie powinnam ale odmówiłam. Podałam argument że nie będę na siłach po.porodzie bo tak naprawdę nie wiem jak się będę czuła. Stwierdziła że zrobi je w takim razie w maju .... tylko że 3 tyg przed porodem też nie fajnie. Po drugie nie jest to moja jakąś najbliższa przyjaciółka... po.prostu koleżanka. Nie chce brać na siebie odpowiedzialności i zobowiązania na całe życie... wiadomo jak to w życiu jest ... dziś koleżanki ale co będzie za rok? Powiedzcie mi czy wypada odmówić? Większość mówi że tego się nie odmawia ....

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Też nie lubię takich sytuacji a nie ma jakiegoś przesądu że ciężarna kobieta nie może być chrzestną matką?

34bwdqk3xt29egh4.png
 
reklama
Do góry