reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

No i my po usg. Było dużo opóźnienie, mąż miał spotkanie za 30 min więc usg zrobiliśmy szybko, a do tego Zośka zasłoniła twarz rękoma i nogami. Za nic nie mogłam podejrzeć buźki. Nadal jest Zośką. Ma 730 g. Wszystko co udało się podejrzeć (była skręcona w tłowiu) jest ok. A glukozą mam się nie przejmować. Widocznie trzustka mi dobrze pracuje.

A No i szyjka ma 36 mm. Miesiąc temu miała 43. Lekarz powiedział ze jest twarda i zamknięta i mam sie nie przejmować. Dla przypomnienia w pierwszej ciąży w 26 tc miałam zakładany pessar bo szyjka szybko się skracała i miękka była.
Może się uda bez pessara dociągnąć tym razem.

Za 3 tyg usg 3D na Agatowej. Nowe odliczanie czas zacząć[emoji3]


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też dziś po wizycie, u nas wszystko w najlepszym porządku. Dziewczyny już ładnie ważą jedna 820 druga 890 i mają się całkiem dobrze. Szyjka długa bo prawie 5cm. Jutro czeka nas kolejna podróż.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Ty masz dwójkę i takie duże i szyjka taka długa. Szczęściara [emoji8]


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Gratki dziewczyny super wieści [emoji7]Heda który masz tydzień bo nie widzę w apce Ale duże te Twoje dziewczynki [emoji6]

16udskjopmtfyunf.png
 
No i my po usg. Było dużo opóźnienie, mąż miał spotkanie za 30 min więc usg zrobiliśmy szybko, a do tego Zośka zasłoniła twarz rękoma i nogami. Za nic nie mogłam podejrzeć buźki. Nadal jest Zośką. Ma 730 g. Wszystko co udało się podejrzeć (była skręcona w tłowiu) jest ok. A glukozą mam się nie przejmować. Widocznie trzustka mi dobrze pracuje.

A No i szyjka ma 36 mm. Miesiąc temu miała 43. Lekarz powiedział ze jest twarda i zamknięta i mam sie nie przejmować. Dla przypomnienia w pierwszej ciąży w 26 tc miałam zakładany pessar bo szyjka szybko się skracała i miękka była.
Może się uda bez pessara dociągnąć tym razem.

Za 3 tyg usg 3D na Agatowej. Nowe odliczanie czas zacząć[emoji3]


oar8pg4n1kii9v0d.png
O kiedy będziesz na Agatowej ja 21.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ty masz dwójkę i takie duże i szyjka taka długa. Szczęściara [emoji8]


oar8pg4n1kii9v0d.png
U mnie przeboje były wcześniej więc mam nadzieję że już mam limit wyczerpany[emoji12]
Gratki dziewczyny super wieści [emoji7]Heda który masz tydzień bo nie widzę w apce Ale duże te Twoje dziewczynki [emoji6]

16udskjopmtfyunf.png
U mnie początek 25 tyg. A dziewczyny według USG tydzień starsze.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i my po usg. Było dużo opóźnienie, mąż miał spotkanie za 30 min więc usg zrobiliśmy szybko, a do tego Zośka zasłoniła twarz rękoma i nogami. Za nic nie mogłam podejrzeć buźki. Nadal jest Zośką. Ma 730 g. Wszystko co udało się podejrzeć (była skręcona w tłowiu) jest ok. A glukozą mam się nie przejmować. Widocznie trzustka mi dobrze pracuje.

A No i szyjka ma 36 mm. Miesiąc temu miała 43. Lekarz powiedział ze jest twarda i zamknięta i mam sie nie przejmować. Dla przypomnienia w pierwszej ciąży w 26 tc miałam zakładany pessar bo szyjka szybko się skracała i miękka była.
Może się uda bez pessara dociągnąć tym razem.

Za 3 tyg usg 3D na Agatowej. Nowe odliczanie czas zacząć[emoji3]


oar8pg4n1kii9v0d.png
Super najwazniejsze z córeczką wszystko dobrze i że rośnie.Mi wczoraj nawet nie powiedział ile ma szyjka tylko ze zamknieta i wszystko ok.Ja usg III trymestru mam w 30tyg.jakoś 5,04.
 
Cześć dziewczyny! Monya, Heda gratuluję udanych wizyt [emoji4]

My wyjechaliśmy na ferie zimowe, jesteśmy koło Bystrzycy Kłodzkiej i jest pięknie! Lekko zimno, resztki śniegu i pełne słońce. Pojechaliśmy w piątkę: ja i mąż, moja siostra z mężem i ich roczny Jaś. Mamy trochę szkoły życia, co to będzie za rok [emoji2]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Do góry