reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzień dobry! Ja już od 6 na nogach. Wróciłam właśnie z badań. Już mam dość tych igieł. Moje żyły płaczą. Już Panie nawet nie mogą sobie znajdować takich które działaja jak powinny! Dziś po 16 mam polowkowe. Boję się :szok: odrazu będę miała kontrolowana ta szyjke i podejmowana decyzję co dalej. Nigdy się nie mogę doczekać na te USG a jak przychodzi ten dzień to chodze podenerwowana czuje się jakby ktoś mi szpile wbijal. A jeszcze cały dzień przede mną.
Nowa Mamę witam :)
Miłego i dnia życzę Kobietki !!
 
reklama
Witam z rana :) Mam przypływ energii, więc biorę się za prządki, zakupy i porządki :) Pewnie później pójdę spać, bo dzisiejszej nocy spałam może z 2h :oops: Miłego dnia dziewczynki:)
 
Witajcie czerwcoweczki[emoji5]
Jestem mamą z Bydgoszczy, termin mam na sama koncowke czerwca , w brzuszku chlopiec [emoji5] prawdopodobnie Olek. Bedzie mi milo jesli przyjmiecie mnie do swojego grona.
Pozdrawiam i spokojnej nocki [emoji6]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej hej witaj!

Mi od rana już nic się nie chce, chyba kawę wypije. Chociaż podobno rozpuszczalna to nie kawa :)
 
Olka_fasolka...ja tez miałam skojarzenia, że to Anglicy, a oni mają zupełnie imię poczucie zimna. Dla nich 21 stopni bez deszczu to już upalne lato.
Co do czapeczek to kiedyś na innym forum dziewczyna napisała, ze obi nawet po porodzie nie zakładają. A dbanie o bezpieczne kąpiele słoneczne widać na wakacjach jak dorośli wyglądają jak czerwone parówki.

Heda...w weekend w szpitalu na ogół nic sie nie dziej.
Suelen...mimo to odezwij się.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
Olka_fasolka...ja tez miałam skojarzenia, że to Anglicy, a oni mają zupełnie imię poczucie zimna. Dla nich 21 stopni bez deszczu to już upalne lato.
Co do czapeczek to kiedyś na innym forum dziewczyna napisała, ze obi nawet po porodzie nie zakładają. A dbanie o bezpieczne kąpiele słoneczne widać na wakacjach jak dorośli wyglądają jak czerwone parówki.

Heda...w weekend w szpitalu na ogół nic sie nie dziej.
Suelen...mimo to odezwij się.


oar8pg4n1kii9v0d.png
Co kraj to zwyczaj. Tu w Norwegii maluchy śpią na dworze nawet w środku zimy, w samym wełniany sweterku i czapce i oczywiście kocyk lub spiworek. Ale przy -15 to wstają całe przemarźniete. Kiedyś widziałam kobietę w kurtce a dziecko w samym pokarmowym pajacyku. A było dość zimno. Mnie też nic już nie zdziwi...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zahartowane są i nie chorują tak jak my. Moja siostra w Anglii dostała anginy ropnej to ją do szpitala odesłali i kilku lekarzy oglądało. A u nas to norma.

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
reklama
Do góry