reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
A ja wychodze do domu :( przyszedl posiew i zlapalam podobno jakas nieciekawa bakterie. Mam w domu lezec, nie wstawac (latwo sie mowi) i 13.02 wrocic, a 14.02 do zalozenia szew.



ojej ;(leż i odpoczywaj w takim razie. Trzymam kciuki żeby bakteria szybko odpuściła ;*

w57vyx8dubspq12k.png
 
Suelen, wszystko bedzie git. Pozytywne myslenie działa cuda :) Uciekaj do łóżka, zorganizuj sobie w miare możliwości kogoś do pomocy w domu i odpoczywaj na maxa. Trzymam mocno kciuki, żeby bakteria szybko odpuściła. :*
 
A ja wychodze do domu :( przyszedl posiew i zlapalam podobno jakas nieciekawa bakterie. Mam w domu lezec, nie wstawac (latwo sie mowi) i 13.02 wrocic, a 14.02 do zalozenia szew.



Szyjka już się zatrzymala chociaż? No musisz leżeć musisz wiem że to trudne ale na pewno Cie rodzina zrozumie i pomoże przez ten tydzień.. Trzymam kciuki żeby się ułożyło :)
 
A ja wychodze do domu :( przyszedl posiew i zlapalam podobno jakas nieciekawa bakterie. Mam w domu lezec, nie wstawac (latwo sie mowi) i 13.02 wrocic, a 14.02 do zalozenia szew.



Kurcze...Martwimy się tu o ciebie. Dasz radę leżeć plackiem w domu, masz kogoś do opieki nad synkiem? Czyli ta szyjka mogła się przez tą infekcje skracać, może jak to wyleczysz powoli wszystko wróci do normy. Trzymamy kciuki, a ty kombinuj opiekę do młodego i leż choćby się waliło i paliło to tylko tydzień dasz radę.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czekam jeszcze na usg z informacja jak sie ma szyjka. Problem w tej opiece jest taki, ze maz i moja siostra pracuja, dobrze, ze mlody zdrowy to do przedszkola chodzi.

Wiecie co podlamuje mnie ta cala sytuacja :(



 
Czekam jeszcze na usg z informacja jak sie ma szyjka. Problem w tej opiece jest taki, ze maz i moja siostra pracuja, dobrze, ze mlody zdrowy to do przedszkola chodzi.

Wiecie co podlamuje mnie ta cala sytuacja :(



Nie łam się. Będzie dobrze napewno. Dobrze ze zrobili posiew i znaleźli bakterie nic mieliby to zlekcewarzyc. A co dostałaś na te bakterie?

 
Suelen ojjj to niezła klapa. Ale nie załamuj się, najważniejsze że już dostałaś leki i wszystko będzie szło ku dobremu. W domu na pewno psychicznie się lepiej poczujesz.

Powodzenia wszystkim wizytującym dzisiaj. Mnie od rana coś brzuch boli i ciągnie, jakby od jajników. Położyłam młodego spać i chwilę odpoczywam choć te jego drzemki to już 30 minut trwają.

dzięki za rady co do poduchy, zamówię ale w Polsce bo 140zl a tutaj 60e na ebay. Z tą moją starą spać się nie da, nie wiem czy od leżenia się taka zrobiła twarda czy co?

Co do ubierania dzieci to Niemcy też bez czapek wypuszczają że szpitala. Ja chyba jako jedyna założyłam bo padało na dworze i jakoś mi było dziwnie. Za to zimą często te dzieci mimo pluszowe temperatury pobierane w śniegowe i spodnie takie jak na narty. A najgorsze jak mama chodzi po galerii a to dziecko w tych spodniach się poci i jeszcze w jakimś ciepłym śpiworku w wózku.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czekam jeszcze na usg z informacja jak sie ma szyjka. Problem w tej opiece jest taki, ze maz i moja siostra pracuja, dobrze, ze mlody zdrowy to do przedszkola chodzi.

Wiecie co podlamuje mnie ta cala sytuacja :(



Kochana nie łam się. Masz dwa serduszka pod swoim które czują to co Ty. Dla synka też jest ważne Twoje samopoczucie. Nie denerwuj się bo tym nikomu nie pomożesz ani żadnemu Twojemu dzieciątku ani sobie. Wiem że jest trudno ale wiem też że jesteś silna kobieta i sobie poradzisz! Za tydzien już wszystko będzie w porządku. Może uda się Twojemu mężowi załatwić parę dni wolnego? Myślę że na pewno tak sobie wszystko ułożycie że będziesz mogla jak najwięcej odpoczywać.
 
reklama
Do góry