reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Czekam jeszcze na usg z informacja jak sie ma szyjka. Problem w tej opiece jest taki, ze maz i moja siostra pracuja, dobrze, ze mlody zdrowy to do przedszkola chodzi.

Wiecie co podlamuje mnie ta cala sytuacja :(



Współczuję, a mąż da radę zaprowadzić i odbierać juniora. Musicie jakoś to zorganizować tak by dało się leżeć prze większość dnia. Czytałam gdzieś że dziewczyna miała podobną sytuację i po antybiotyku jej szukał zaczęła wracać do normy i w 8 mieś miała ok 3 cm. Musisz być dzielna dla maluszków.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Suelen...dasz radę!
Mąż sie zorganizuje. Leż w domu nawet z nogami do góry choćby miało się walić. A mąż nie da rady urlopu wziąć?
Trzymam kciuki za pozytywne wieści o szyjce na usg. Byleby juz dalej nie leciała w dół.


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
Zna się ktoś może na ubezpieczeniach ? Chodzi mi o grupowe w pzu . [emoji4]
Zastanawiałam się ostatnio nad tym ponieważ byłam w szpitalu na patologi ciąży. Byłam 4 dni i złożyłam wniosek za pobyt w szpitalu . Przyznali mi i dostanę 240 zł .
Wiem ,że za urodzenie dziecka dostanę tam bodajże 1500.
Ale pomyślałam, że może po porodzie , za pobyt w szpitalu czy np nacięcie krocza albo łóżeczkowanie też się należy wypłata. Oprócz tych 1500.
 
Do góry