reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wow, ale pięknie już mówi :) mój jeszcze tak nie potrafi, umie pojedyncze słowa oraz potrafi mnóstwo odgłosów zwierząt i innych dźwięków naśladować. A jeśli chodzi o zdania to pokaże palcem i powie np. Mama miau mniam mniam, czyli Mama kotek je. Cały czas robi postępy, więc też jestem bardzo dumna z niego. Wszystko co powiem/poproszę to praktycznie rozumie i od razu idzie wykonać polecenie :)

Chłopcy z mową ponoć mają ciężej i później zaczynaja,pewnie niedlugo zacznie nawijać aż będą Cie uszy boleć :D Ja sama czasem się zastanawiam z kąd on zna takie słowa i jeszcze je dobrze wymawia :szok:.

Mój gin mówi zawsze ,że mam dzwoinić jak coś mnie niepokoi.
 
reklama
A ja nadal chodzę w swoich ciuchach. Przytyłam 3 kg, które wcześniej straciłam przez mdłości. Proporcje mam inne, bo jednak te kg, które wróciły weszły w biust i brzuszek. Może uda się obejść bez ciążowych ciuchów. Liczę, że jeszcze pochodzę przez jakiś czas w swoich ubraniach, a wiosną przerzucę się na sukienki i tak dociągnę do końca.
Jak zawsze lubiłam się obkupić, tak w ciąży zero zakupów. Natomiast bardzo chciałabym pochodzić w swoich ubraniach, bo może po ciąży już w nie nie wejdę.
 
Co do mięsa też się zgadzam jak lezalam w szpitalu to na sali była dziewczyna która też go nie jadła i położna jej właśnie powiedziała że mięso niewiele wnosi do diety a jeśli już to należałoby jest tylko wołowe

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Hej!
My byliśmy już na bilansie 2-latka ,Hubi warzy 15kg i mierzy 94cm.Babka nie chciała mi uwierzyć ,że on sam chodzi na nocnik,wyciera się i jeszcze ręce umyje.

Zając Czerwcowy, teraz czuje małą często bo ma nogi na dole ,ale wcześniej gdy była ułożona w bok to tylko trochę rano i głownie o północy( specjalnie czekam) , może Twój bobasek to też nocny marek ?;)

My czas spędzamy głownie na podwórku lub ogrodzie więc spacery sporadyczne i raczej krótkie to synek sam będzie z boku szedł a w razie czego mam szelki by nie wybiegl pod samochód.

Udanych wizyt życzę i zdrowych maluszków!!
Moze byc bo w nocy - mam nadzieje ze to nie sny ;) - przebudzam sie bo cos mi sie wierci w brzuchu ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Swietne wieści z wizyt...gratuluję :-)

Co do ruchów dzidziusia to też różnie czuję, wczoraj wieczorem plywanie i kilka puknięć i ...przed chwilą po jabłuszku i pomarańczy było brzuszkowe szaleństwo ;-) Także Zając spokojnie czekamy na więcej ;-)

Moja gin.też dała mi swój nr tel. Mam dzwonic lub pisac gdyby cokolwiek, gdy nie może odebrać to zawsze oddzwania i odpisuje rzeczowo na smsy.

 
Do góry