reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja nie wiem czy w ogole bede kupowala dostawke... Maly bardzo ladnie chodzi za raczke albo obok mnie i nie ucieka a w wozku srednio chce jezdzic... Pomysle jeszcze bo wiosna/lato to super czas na dlugie spacery a 3h isc to on nie da rady...

oar8s65gmlqg37sx.png
 
reklama
Dzieki :) Własnie dużo, czasem nawija jak katarynka po swojemu :D . Proste zdania też już buduje typu: tata zabrał klucze. Pampers jest do spania i na dłuższe wyjazdy (ale i tak się nie zsika, tylko po nocy mokre) On jest taki że musi wszytsko sam. Smoczka od 2 msc też nie mamy. I jestem bardzo dumna z niego :)
Tylko nie wiem jak poradzić sobie z jego macaniem i braniem wszystkiego w sklepie.:/ Bez wózka nie da rady.

Mój synek też w wieku 2 lat był odpieluchowany (aczkolwiek na noc do dzisiaj ma pieluchomajtki) i też szybko mówił [emoji5]


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Który tydzień u ciebie? Mój waży ok 360, a wg om miałam wczoraj 20tc4d


7u223e3kwboc3bjp.png
Wiesz co dzisiaj z pomiarów też mi wyszedł 20+4 ,ale mała trochę hamuje ze wzrostem,bo według om jest 22+5 a według usg 21(tym się kieruje) ,a dzisiaj się okazało,że jeszcze do tyłu. Gin powiedziała,że mała jest chudzinka i że do 4kg napewno nie dobije-co akurat mnie nie zmartwiło ;). Natomiast nie jem mięsa i tu tkwi problem..
 
Nadrobi jeszcze malutka. ;-)
Zdrowe rzeczy będziesz jeśc i będzie ok.
Ja też mięsa nie jem i jest ok może zwiększ ilość kalorii w ciągu dnia :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
A jesz jakieś zastępcze produkty?? :)Mi niestety tofu też nie wchodzi,ciężko ze mną. :p
No i gin mi trochę wjechała na ambicję,że to przez moje jedzenia ,a raczej nie jedzenie ;)
 
To też nie zależy od tego że nie jesz mięsa ginekolog nie powinnam Tobie tak mówić. Ludzie nie jedzą mięsa i są zdrowi więc to nie ma aż takiego wpływu.
Tofu nigdy nie jadłam. Ale ja bardzo lubię soczewice, warzywa, kasze to w odpowiednich połączeniach daje więcej witamin i składników odżywczych niż samo mięso. Nie martw się kochana, musisz tylko dobrze dobrać składniki i zwiększyć ilośći posiłków, wszystko się unormuje :-) :-*

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marciotek88 no właśnie tym mnie troszkę wkurzyła,bo mówiła ,że przez moją dietę,a nawet padło pytanie 'czy nie szkoda mi dziecka'... :/ no i przez to mój M też na mnie nakrzyczał,że słabo jem-no wiadomo martwi się,ale zepsuli mi humor...
No,ale masz rację muszę rozpracować moje posiłki(z tym faktycznie u mnie słabo) i damy radę :) dzięki :*
 
reklama
Do góry