reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny podpowiedzcie mi jak mam wyjaśnić swojej córce 5 lat jak wyjdzie z brzuszka dziecko....pustka w głowie :/ Nelka dopytuje i to.niemalże wszystko.chce wiedziec i nie ma opcji wymigania od pytania. Tylko ze musze tak wyjasnic zeby później nie miala jakiś wizi ze mame to boli i żeby nie przeżywała ze przyjście dziecka na swiat to dlamnie cos strasznego ...hyyyy no tak na rozum 5 latki :/ jak macie jakies fajne ksiazeczki dla dzieci w tym wieku to tez poprosze tytuły. :)

5djylbetecfse5n6.png
Ja kupiłam "Czekamy na dzidziusia", ale tam jest dużo prawdy narysowane. A ja szybko przechodzę na drugą stronę.

Moja córka nie dopytuje tylko mówi, że dziecko samo wyskoczy z brzuszka albo jak idę do lekarza to pyta czy to dziś PAN dr wykluje dzidziusia ;)

Co prawda miałam w pracy 5 latkę, która mi opowiadała, że jej mama jest w ciąży a dziecko się wyslizgnie przez cipkę [emoji23][emoji16] mnie zatkało, koleżanka płakała ze śmiechu a dzieci... Zero rekacji:)

w57vxzkr0voyai9q.png
 
reklama
Ja kupiłam "Czekamy na dzidziusia", ale tam jest dużo prawdy narysowane. A ja szybko przechodzę na drugą stronę.

Moja córka nie dopytuje tylko mówi, że dziecko samo wyskoczy z brzuszka albo jak idę do lekarza to pyta czy to dziś PAN dr wykluje dzidziusia ;)

Co prawda miałam w pracy 5 latkę, która mi opowiadała, że jej mama jest w ciąży a dziecko się wyslizgnie przez cipkę [emoji23][emoji16] mnie zatkało, koleżanka płakała ze śmiechu a dzieci... Zero rekacji:)

w57vxzkr0voyai9q.png
Moja dopytuje ,a ja niechce jej opowiadac ze szczegółami tylko hyyy tylko nie wiem Jak mam jej to ,,ubrac,, w słowa zeby zaspokoić.jej wiedze ,ale tez nie wdawac sie w takie szczegóły :/ a Nelka jest bardzo dociekliwa ,:/

5djylbetecfse5n6.png
 
ja nie byłam na L4 , taka długa przerwę świąteczna mieliśmy , zamierzam pracować do końca jak zdrowie i samopoczucie pozwoli .:)

Ja bym chciała wrócić brakuje mi pracy. Ale musieli mnie zastąpić bo nie dawali rady wiec mam wolne nawet jak bym nie chciała. Dziewczyna jest na 2 lata szef powiedział ze jak będę chciała wrócić wcześniej to będzie dla mnie praca ale on z doświadczenia wie ze tak szybko się nie wraca .

Dziewczyny czy ja jestem ślepa czy Zielinka się nie odzywa ostatnio


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na razie nie staje na wadze, poczekam do wizyty. Na razie mialam najpierw -1,5kg, a ostatnio waga wrocila do poczatkowej. Ale teraz to juz na bank przytylam. Ale moj lekarz powiedzial, ze mam sie na to psychicznie przygotowac bo teraz to zaczna szybko przybywac kilogramy:p

Ja najbardziej jestem zdziwiona tym, ze zawsze lubilam slone przekaski, mieso i same konkrety a teraz moglabym jesc tylko slodycze;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
reklama
U mnie też apetyt dopisuje, niestety. Musze sie stopować, a w szczególności wieczorami. Smakuje mi wszystko, oprócz słodyczy. Ciagle mogłabym jeść :D
 
Do góry