reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Mam lekarza z klinicznej i w moim przypadku to chyba najlepsze rozwiązanie. Tam nawet zabiegi laserowego zamykania naczyń w łożysku robią. Jak do środy będzie ok to mnie wypuszcza. Dla nich moja osoba to duży problem, sami to mówią. Odstawili mi leki przeciw krwotoczne i na razie jest ok, więc byle do środy.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Też słyszałam że na klinicznej mają dobrych specjalistów tylko dopchac się ciężko. Słyszałam nawet ze podają znieczulenie z.o. Do porodu ale wiecznie mają komplet i odsyłają. Nie byłam na samym oddziale ale na izbie przyjęć warunki odstraszają z drugiej strony jeśli mają sprzęt i fachowców to ściany ujdą hehehe przeprowadz dochodzenie co do porodówki przy okazji ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też słyszałam że na klinicznej mają dobrych specjalistów tylko dopchac się ciężko. Słyszałam nawet ze podają znieczulenie z.o. Do porodu ale wiecznie mają komplet i odsyłają. Nie byłam na samym oddziale ale na izbie przyjęć warunki odstraszają z drugiej strony jeśli mają sprzęt i fachowców to ściany ujdą hehehe przeprowadz dochodzenie co do porodówki przy okazji ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Z tego co wiem porodówka jest po remoncie nowoczesna za to oddział położniczy lata 80, tyle że jesteś tam 2 dni więc do przeżycia... Patologia ciąży też jest ok. Tam ze zdrową ciąża ciężko się dostać, teraz podobno w Gdyni w miejskim jest ok. Znajoma rodziła w kwietniu, zadowolona. Szpitala odremontowany warunki dobre, i Wejherowo sobie ludzie chwalą.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co wiem porodówka jest po remoncie nowoczesna za to oddział położniczy lata 80, tyle że jesteś tam 2 dni więc do przeżycia... Patologia ciąży też jest ok. Tam ze zdrową ciąża ciężko się dostać, teraz podobno w Gdyni w miejskim jest ok. Znajoma rodziła w kwietniu, zadowolona. Szpitala odremontowany warunki dobre, i Wejherowo sobie ludzie chwalą.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas w Kartuzach ponoć teraz luksus i z Gdańska przyjeżdżają rodzić ale co do specjalistów nie mam pewności. Mój ostatni poród odbył się na zaspie z poważnymi komplikacjami ale świetnie sobie poradzili i uratowali moją macice dlatego teraz mam dylemat. Do Kartuz bliziutko, po remoncie ale w większym mieście może bezpieczniej...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas w Kartuzach ponoć teraz luksus i z Gdańska przyjeżdżają rodzić ale co do specjalistów nie mam pewności. Mój ostatni poród odbył się na zaspie z poważnymi komplikacjami ale świetnie sobie poradzili i uratowali moją macice dlatego teraz mam dylemat. Do Kartuz bliziutko, po remoncie ale w większym mieście może bezpieczniej...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Zobaczysz jak się będzie rozwijać sytuacja i co lekarze będą mówić. W Kartuzach chyba też jest paru dobrych lekarzy z Gdańska z tego co słyszałam

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobaczysz jak się będzie rozwijać sytuacja i co lekarze będą mówić. W Kartuzach chyba też jest paru dobrych lekarzy z Gdańska z tego co słyszałam

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
No zobaczę jeszcze. Wiesz, dzidzie możesz monitorować a przebiegu porodu już nikt nie przewidzi. Wiem że ordynator przyjmuje w Gdańsku prywatnie dlatego przyjeżdżają tu rodzić. Nic to jeszcze trochę czasu mamy :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wy tak o tym alkoholu a mi się przypomniała historia mojej mamy . Gdy była w ciąży miała straszna ochotę na łyczek wina , a że tata z dziadkiem pędzili wino postanowiła troszkę skosztować. Przechylila lekko wielka butle a tu JEB !! Cała butla roztrzaskana ! Wino lało się u sąsiada po suficie a mama w szoku hahaha. Tata z dziadkiem przez 5 lat dochodzili do tego czy dali za dużo cukru czy może za dużo drożdży i wiecznie kłótnia... bo mama się nie przyznała hahahaha [emoji23]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
Cześć Dziewczynki! Witam się z Wami w Nowym roku życząc dużo zdrowia, szczęścia pomyślności, spokojnej ciąży, łagodnego porodu i najpiękniejszych maleńkich istotek w czerwcu :)
Doczytałam i widze, ze u większości z Was była taaaka szampanska zabawa jak u nas. Zasnelismy z Mężem przed północą :D

Heda cieszę się, że Wasz stan jest stabilniejszy. Lez jak najwięcej.

My z synkiem już zdecydowanie lepiej się czujemy. On już praktycznie zdrowy, a mi jeszcze trochę katar został, ale już jest naprawdę dobrze.

Rosół na obiad pyrka. Już się nie mogę doczekać, gdy będzie gotowy, mniam.
 
reklama
Heda super ze jest stabilnie. Bedzie dobrze.
Jak bedzie jak jest masz od razu jechac do lepszego szpitala i sie polozyc ??
Trzymaj sie!!


WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!!! ZDROWIA DLA CALYCH WASZYCH RODZIN I SPOKOJNYCH PORODOW W CZERWCU !!!

Komputer mi sie wiesza a chcialam sobie rzeczy dla dzidziusia zaczac ogladac :)

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Do góry